Pokoj a bratskú lásku všetkým ;-)
*
http://www.youtube.com/watch?v=P0-czS8PTBU
*
Pokoj a bratskú lásku všetkým ;-)
*
http://www.youtube.com/watch?v=P0-czS8PTBU
*
... ále,
už som bol rozhodnutý, že budem písať len pod Paľkom, ten sa však dal vyautovať a reaguje len tá jeho stíhačka chi-chi chi ... :-)))
... Už máš po oslavách Katy? Pali už odpadol? :-)
Pre Vlada k šťastnému návratu:
*
Přijde anděl do hospody a posadí se.
Číšník ho upozorní: "Tady si nesedejte, bo zde sedí štamgasti. Vyhodí vás!"
Anděl nereaguje.
Ke stolu přijdou slepý, hluchý a cikán. Kupodivu ho nechají sedět mezi
sebou.Anděl: "
Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!" ...
Dotkne se slepého, slepý vyskočí.."Já vidím!"
Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí...
"Já slyším!"
Otočí se k cikánovi a ten na něho:
"Na mě nesahej, ty vole, já mám invalidní důchod!"
:-)))
Keď človeku začne dochádzať smiech, ubudne aj spánku a rapídne začne odchádzať aj nádej, vtedy sa mu začnú ozajstné trampoty.
Katarína, Katka, ako cukor sladká, ...
Kaplan, už si aj Katku bozkal? Xi-xi xi ...
Čo nám tento zm*d chce naznačiť, že ešte neskončil?
Čo tam tretia cesta. Treba vykročiť na štvrtú a poslať po nej na generálnu prokuratúru, s uzlíčkom buchiet na pleci, súdruha kapláňa za generálneho prokurátora. Pri všetkom bol, každého pozná, ani kódy na odkódovanie cédečiek by nepotreboval.
Vianoce sa nezadržateľne blížia...:-)
Na štedrý večer manželka nadáva manželovi: Od rana furt niečo žereš,
večer uvidíš tak pi*u a nie zlaté prasa!
Manžel sa zasmeje a hovorí: Nie-nie, ja nemusím, ja už ju vidím..!
... Čenteša treba vyhlásiť už popredu za svätého, dať ho zo svätožiarou na pamätnú jednocentovú mincu a ak ničomu ho už nepúšťať, lebo im zošrotuje aj to malo dôkazových materiálov, na ktoré sa kde tu pozabudlo.
"Väčšina z nich má na starosti aj svoje deti, s ktorými tiež treba robiť domáce úlohy,..."
... k tomu ti poviem len toľko, aj ja mám deti, chodili do základnej školy a keby som to bol nechal na učiteľov, nevedeli by nič. Že školu skončili, a dobre, môžem ďakovať len sebe. V škole ich takmer nič nenaučili. Povedali že niečomu nerozumejú? Doma sa to naučte. Oprava písomiek? Nie jeden krát som bol v škole dať učiteľovi opraviť známku za špatne vyhodnotené príklady npr. z matematiky. Aj ja som chodil do práce, trávil som tam podstatne dlhší čas a musel som ešte doma suplovať prácu učiteľov.
... ja strelím len tak od oka :-)))
*
http://www.youtube.com/watch?v=im9XuJJXy lw
Vlado sa už dnes ozval?
Dnes som videl v tv správy z Texasu, nejaká hromadná zrážka na diaľnici v hmle.
dúfam, že on už vtedy pokojne obhrýzal moriaka.
Pokoj a pohodu všetkým. :-)
... podľa toho kde je, hneď ma napadol ten rampuch čo je hostiteľom, tak určite pampúchy :-)
... ja som mal síce syr obaľovaný len v priezľoch, ale k tomu zemiačky upečené v trúbe, mňam ;-)
Pekný deň, všetkým :-)))
Reláciu nedokážem pozerať Tým nechcem povedať, že sú mi ich osudy ľahostajné. Je to parazitovanie na nešťastí ľudí.
... keď budeš tak silne cítiť potrebu zabiť, že tomu neodoláš, zabiješ aj lopatou. Možno menej, ale zabiješ.
... rôzne, ale ozaj veľmi rôzne :-)
Když dva se mají rádi
a v lednu je jak v máji ...
potom aj ... svět je krásny ... ♫
Odporúčame