... tá reklama bola na celej reforme najdrahšia. Určite ešte nie je splatená, keď je pre zásahy do nej a pre zredukovanie prítoku chechtákov, taký poprask.
... tá reklama bola na celej reforme najdrahšia. Určite ešte nie je splatená, keď je pre zásahy do nej a pre zredukovanie prítoku chechtákov, taký poprask.
Nemohla by byť funkcia prezidenta kolektívna? Nebolo by to krásne, keby prezidentom SR bol ÚV KDH?
Prečo je také dôležité zrušiť práve tento sviatok? Prečo je také dôležité vôbec zrušiť nejaký sviatok?
... bulvár aspoň o pohrebe písal (síce ako bulvár ...), ale mienkotvorné o pohrebe mlčali. Alebo boli ceké redakcie na pohrebe?
V roku 2012 má buc konec šveta. Kejdz chceš prežic, dojdzi na
Slovensko. Sme o 30 roki pozadu...
... ak myslíš tú hanbu, tak Česko - Slovensko 3:0. Už v 6. minúte sme prehrávali 2:0
... aj keď som mal stromček umelý, poriadnu borovicovú haluz na stenu, som išiel do hory odrezať vždy.
Pekný večer :-)
Odporúčame