... ja zase z tebou naopak súhlasím. Urobme v štáte najskôr poriadok. Poriadok v daniach , v odvodoch,..., tam sústreďme tlak zdola, naplňme kasu a potom, po práve, otrčme dlaň. Ale teraz keď počujem zástupcov učiteľov, že prvoradé sú platy, tak som nemohol reagovať inak.

