Dobré ráno.
BudÝček!
To už aj Vlado spí ?
Dobré ráno.
BudÝček!
To už aj Vlado spí ?
... však sa jej pre istotu opýtaj, aby ti potom nevykričala, že na nič nemyslíš. Ale ja som na tých pred úradom vlády myslel, aby nezabudli, lebo by to zase gadžom vykričali.
... ale zase jej mimozemšťania neprečítajú myšlienky :-)))
... a keďže bude ťažký, tak aj nejakého nosiča :-)
... horšie je, že nepočúval ani čo stará mať hovorili :-(
Detičky sa už tešia na zajtrajší deň? Kytičky pre súdružky, čo to trepem, pre pani učiteľky sú pripravené?
... to musí byť ten spred cukrárne, keď ho musíš schovávať ;-)
... ak siahne po tom od Vietnamcov, to riziko je stále :-)
...nikto nás už nemá rád,
nás už všetci opustili,
aj ty verný kamarát,
la-la la ...
...nikto nás už nemá rád,
nás už všetci opustili,
aj ty verný kamarát,
la-la la ...
...nikto nás už nemá rád,
nás už všetci opustili,
aj ty verný kamarát,
la-la la ...
... dovolím si otázku, učiteľ si na jazykovo zmiešanom území musí robiť prípravy na hodiny dvojjazyčne?
Nič nie je tak, ako by sa patrilo, aj ten život býva občas poriadne hrbatý. Čo sa tým? Neviem.
... musela by si zavrieť prívod a kohútik rozobrať. To asi necháš na odborníka.
Odporúčame