Hlásim príchod a samozrejme pekný deň, všetkým :-)))
Hlásim príchod a samozrejme pekný deň, všetkým :-)))
Dobré ránko, dobre popršalo, už by sa mohlo aj skľudniť.
Pekný deň všetkým :-)))
ráno vstanem a zapnem mašinu, čestné ... aké vlastne:-) .., no predsa DEMOLAČNéééé :-))))))))))))))))))))
http://www.youtube.com/watch?v=55Kbal-HbxI&feature =related
*
Dobrú noc všetkým, čo sa už potrebujú vystrieť :-))))))
http://www.youtube.com/watch?v=gpZn8qDLA4I
*
Keb y som sa už neozval, tak môže byť aj na dobrú noc.
Vonku začína riadny rachot. Keď to počujem, začínam byť z toho nervózny.
"Az ma to nastvalo a rozhodol som sa, ze pojdem do krcmy a dam si zopar vyrazakov,aby bol zo mna zase zdravy a vesely clovek…."
Bol som už u dosť doktorov, ale takúto medecínu mi ešte ani jeden neporadil :-)))
Jožko,
v kalendári je veľa mien, priraď si k ním priezviská a nejakého Retarda tam určite nájdeš :-)))
Oly, palec hore. Myslím že v zjazdovom období tu budú mať nedelegovaní súdruhovia o čom rozdumovať :-)))))))
... viem si predstaviť,
Rodina sa na mňa nejako čudne pozerá. Nie vždy ma vidia takto sa rehotať :-))))))))))
Ešte som len začal čítať, zrak mi padol na fotku a už cez slzy nevidím:-)))
Poutieram, ukľudním sa a idem to prečítať ;.)
... však sme sa dohodli, že vajgle idú do uší :-)))
... no ja sa vari na 2963 nezaseknem. Stačilo v sobotu sa mi zasekol plynomer. To by pravda nebolo bývalo to najhoršie, zle bolo, že mi veľmi poklesol aj tlak a nič nechcelo fungovať :-)))
Pekný deň všetkým!
A pekný skutočne bol. Celý až doteraz som ho strávil vonku a na PC som nejako zabudol. :-)
Robkom k sviatku,všetko krásne a a stretnutia, len s príjemnými ľuďmi :-)))
Kto ešte nespíte, prajem Vám dobré ráno a tí čo už spíte , pokojnú noc Vám. ;-)
... ako som slušákovi Bolebruchovi včera musel plusky dávať :-)))))
Odporúčame