... už môžem začať plakať aj ja, dobojované. Odišli aj posledné :-)
... už môžem začať plakať aj ja, dobojované. Odišli aj posledné :-)
ja by som ti to bol už dávno poslal, ale myslel som že to teraz neotváraš, až keď prídeš domov :-)
Kde ste všetci?
Preposielate?
Ešte dvanásť! :-)))
... neviem, ktoré som poslal napíš počet a čísla prvej alebo poslednej
...teraz mám z toho hokej, koľko fotiek ti prišlo a ktorá bola posledná
... je to poslané, napíš sem či ti to prišlo
... poslal som ti sedem fotiek, potom desať, vrátilo že neprijímaš, potom som poslal päť a zase to vrátilo od teba. Tak neviem.
Dobrý podvečer, všetkým!
Milá repres, poslal som ti už tretiu várku, dúfam, že tvoja schránka ju zase neodmietne prijať. :-)
... tak prosím, hoď sem niečo, čo vypotil na danú tému tvoj päťročný zázrak.
http://www.youtube.com/watch?v=V0CG4eN8SUQ&feature =related
No prosím.
Kým som sa prepracoval až sem hore, máme čas obeda.
Dobrú chuť k obedu a pekný deň, všetkým :-)))
Dobrú noc.
*
http://www.youtube.com/watch?v=N_x9g8VboD g
*
Všetkým :-)))
aj tá sa regeneruje, až pokiaľ nestvrdne :-)
... chceš to zaspievať, alebo volne prerozprávať?
... však čo to dá roboty, v koalícii presadiť ku tým správnym korytám, tých správnych, svojich.
... ale napísať vieš, napríklad: bodkočiarka pomlčka , zátvorka ;-)
... neklamem, to bolo prvé čo ma napadlo.
Odporúčame