Léta letí a tvúj syn se ptá, ...
*
http://www.youtube.com/watch?v=EQvHnRsd4Z4
Léta letí a tvúj syn se ptá, ...
*
http://www.youtube.com/watch?v=EQvHnRsd4Z4
... hneď mi je lepčie:-)))
... nie že zlý, veď to je pochúťka :-)))
... a ty? ;-)
... mám tu na stole veľkú šálku, práve som dopil čaj. Bol by to veľký prehrešok proti bontónu, keby som použil tú? :-)))
... tak potom rezané :-)
... aj som si pustil, aj do prekladača hodil, ale moc som z toho nezmúdrel :-)
... príjemný večer aj tebe :-)
... smajlíkov je všetkých škoda. To si mohli radšej odpustiť plusky a mínusky a smajlov nechať.
... večný problém! Čo bolo skôr, vajce, alebo sliepka? Kotleba, alebo neprispôsobivý cigáň?
... tak sem jednu dám :-)
*
http://www.youtube.com/watch?v=KV8Iv5VNmxM &feature=related
... keby tí, v mene ktorých tu plačeš, nezadávali príčinu, Kotleba by si ani neškrabol. Kotlebovcov vytvárajú neprispôsobiví spoluobčania. Všade. Nie len na Slovensku!
Omielanie slamy na pokracovanie?
:-))
beaver
... vlastne až teraz som si lepšie pozrel kalendár. Jaroslav oslavuje až zajtra. Dnes má meniny Jaroslava. Kto vie, koľko ich poznal Vlado?
...memelem, nemelem, ... mlátime, mlátime ale nie vždy celkom prázdnu slamu:-)
... táto by mohla patriť k meninám súdruhovi Jaroslavovi. Na neho sme nejako zabudli, nebude to tým, že si už pred voľbami zbalil kufre?
Pekný večer:-)))
... ale nesmie to byť cigánka analfabetka, je treba opravovať Hlinove písma.
Len na skok.
Pekné popoludnie.:-)
*
http://www.youtube.com/watch?v= ULMtbisYdCQ
Odporúčame