... vieš Vladko, mne ani ten kubánsky rum nechutil, ja som ti mal najradšej len ten náš TUZEMSKÝ :-)
... vieš Vladko, mne ani ten kubánsky rum nechutil, ja som ti mal najradšej len ten náš TUZEMSKÝ :-)
... moja mačka je kocúr, ešte sa nevrátil z vohľadov. Ten keď ho to chytí na čas nedbá :-)))
Dobré ránko!
Pred chvíľou som videl žobráka, kto vie, koľká som asi dedina :-)))
...pokojnú ;-)
"Vláda dnešným pracujúcim znižuje ich budúci dôchodok, upozorňuje Mihál"!
Keď má takú starosť o budúcich, nemal by sa zaujímať a o terajších, čo s nimi robil on a čo sa s nimi stále robí?
... ešte, keby sme tak vedeli, ktorá je Hromádkova najväčšia potreba. Možno by sme boli prekvapený.
... a ty tu stále bez odpovede? To nás nectí :-(
Pekný večer milý Oly :-)))
... ak sa nemýlim, licenciu rádiu nikto neodobral, len podľa zákona jej platnosť v decembri 2013 končí. V novom konkurze neuspeli.To je všetko. Ak bol konkurz špatný, je na to súd.
... to sa musíš opýtať tých, čo sa im nanominoval do obývačiek, či si odskakoval na krátko, alebo na dlhšie :-)
Už som sa zľakol, keď som čítal, ako si ich našiel pod orechom a Hromádka vedľa neho močil, že ten nešťastný orech, ak ešte načisto nevyschol, čo ho obsikuje učiteľ, teraz po Hromádkovi to má spočítané :-)))
... a spravodlivých medzi operadlami :-)))
... ak teda hovoríš, že toto je bordelársky štát a keď má napríklad teraz problém s osadami, potom podľa tvojho systému, by zo Slovenska vznikla jedna veľká osada!
... bol som pozrieť aj učiteľa v novej škole, zatiaľ sa mu žiaci veľa nehlásia. Dva diktáty a len tri reakcie.
... kde je náš grécky priateľ-bloger, že nám nenapíše, ako je to v skutočnosti :-o
Dobrý večer
ja som myslel, že už na novom a nič som nenašiel :-)
... pri akej teplote sa to pečie? :-)
Tu som,
dobrú chuť k obedu :-)
Sranda musí byť, aj keď Dzurinda predsedom nebude! :-p
Pekný deň, všetkým poctivým súdruhom!
Stále len čítam, čo sa bude na zjazde jesť, čo sa bude piť, kto bude mať aké tepláky, ale to najpodstatnejšie stále nikde.
Bude sa voliť preceda?
Kto bude kandidovať na funkciu precedu?
To treba teraz vyriešiť, nie sa na zjazde pobiť, ako poslanci v Taiwanskom parlamente. :-)))
Pozerám na fotku čerta Džuripindu a napadá ma hneď:
***
Džuripinda v strane sedel,
pekne za vrch stolom,
vyškieral sa slastne-vedel,
že mohol, myslel si-som bohom!
Prišla zrada, voľby začali sa plané,
súdružka octová, že šéfom sa stane!
Príde strýko Fester zaodený v Župane,
nebojí sa on, Huhňavú od koryta dostane!
Džuripinda porazený smutno dodá,
môj čas ešte nastane, dodá pre nás,
Alternatívny patróny v pravý čas dá,
Polítbiro a Džuripinda je zas jeden špás!
Môže si Fester audity finančné robiť,
pre peniažky do Londýna iný bude chodiť.
Strana je k ničomu, keď nie som predseda,
a čierne bubáky, nenájdeš v audite, tie nie sú pre teba!!!
Odporúčame