...ani som nevedel, že predsedu strany, ktorý robí hovorkyni vlády ministra zahraničia máte tak radí :-p
...ani som nevedel, že predsedu strany, ktorý robí hovorkyni vlády ministra zahraničia máte tak radí :-p
Dúfam, že súdruh predseda to do volieb nepredýcha! Také neočakávané. Ešte že do marca má tú robotu, čo ho tak strašne baví. Ozaj čo to vlastne robí?Lebo za robotou by mali byť vidieť aj výsledky! :-o
... a ako to oznámila?
"Aj keby ste mi to boli nakoniec predsa len ponúkli, nezobrala by som to"?
...však to končí milá Saila troma bodkami. Ono to v skutočnosti má pokračovať slovami, ale zo sľubov vždy zostane veľké ho... teraz si ja dovolím ukončiť tromi bodkami ... :-))
..kapláň sa teraz obzerá po nejakej voľnej fare. Veď stále platí najskôr fara, potom Mara. A jedna Mara sa teraz, čo nevidieť uvoľní, ešte pohľadať rýchlo voľnú faru ;-)
...to vyzerá tak, ako by ti na dvere miesto svedkov zaklopal rovno kapláň :-o
Dobrý deň prajem všetkým, :-)))
...milá Mária,
všetci sme súdruhovia a buďme na to hrdý, lebo tak nás zaradil "súdruh" kaplán! :-))
Pane Bože,
či sme všetci súdruhovia, alebo len niektorí?
Pekný podvečer :-)))
... zohnali sme tie Detvy, pofajčili sme si dobre, teraz sme dlho vykašlávali tabak :-))
Dobrý podvečer,
vláda odsúhlasila, že bude robiť už len kuričov.
Na rade je parlament. Čo urobí? Nechajme sa prekvapiť!
... ty sa tu oháňaš kultúrnosťou národa(starodávnou) a ja ti ju neberiem, ale kultúrny človek nevyvoláva nekultúrne polemiky.
Bodáj by vás politici čerti vzali,
že ste našu najmúdrejšiu prekotili,
ona by len tancovala,
aj na cimbal koalícii dala,
aj vás všetkých pobozkala!
...(však ten bozk by ste nejako pretrpeli, hlavne že by bolo na ten cimbal) :-))
... možno ti potom ten kolovrat predá, ak pekne poprosíš a povieš že tvoju dôveru vždy mala :-)))
Čo takého svetoborného súdružka Karafiátova v politike dokázala, pred tým, ako ju urobili hovorkyňou vlády?
Nejakú chvíľu bola v poradcovskom tíme Kaníka, potom sa od jeho práce dištancovala. Keď ho Dzurinda musel odvolať, na chvíľu ho nahradila, aby porušila čo bolo treba, lebo išli voľby. Nepomohlo. Potom pravica potrebovali osobnosť. Média ju z nej urobili masírovaním verejnej mienky, že je v politike výnimočný zjav. Chceli z nej urobiť prezidentku. Neobstála. Musel sa na čas stiahnuť Dzurinda, nasadili ju. Žiadnu dieru do sveta neurobila ani ako premiérka. Však sa jej ten pojazdný cirkus na hranatých kolesách rozpadol. Tak čo s ňou? Ešte chvíľku poslúži a potom ...
Odporúčame