... blog má cez 50 riadkov. Prečo keď je o oslave jedného, tomuto je venované 14?,15? riadkov a sarkazmu o neschopnom venovaný zvyšok? Poviem ti pravdu, o tom prvom som praktícký ani nevedel, o tom druhom naopak. A práve preto, nemal si to napísať aj ty naopak?


