Všetko len to najkrajšie Márii 43 ,
a somozrejme aj všetkým ostatným Máriam♥♥♥
...politológ je to čo sa mýli. Často.
Politik je to, čo sa mýli cielene! Väčšinou!
Ty nie si politológ, kaplán, ani politik. Čo si?
Akáty bílé žaluji vám nezměrnou bolest že v srdci mám
odešlo štěstí život mi lhal v srdci vzpomínku mi zanechal
Akáty bílé žaluji vám nezměrnou bolest že v srdci mám
odešlo děvče zůstal jsem sám akáty bílé žaluji vám
...ešte ma napadla jedna alternatíva,
nemohol by ju priviezť "chlapík" v sutane na oslíkovi?
Ďaleko je Nižné-Vyšné,
ďaleko je kováčova chalúpka,
prejdu dni a možná týždne,
kým podkujú capka Jakubka.
:-:-)))
... mohol by ju domov doviezť aj taxik a v požehnanom stave. A taxikár by si mohol pýtať za cestu od otca ;-)
...zabudol som dokončiť, je to čierny capko...
...okotila sa nám Evička, máme malého Riška, ozvalo sa zrazu z televízora za mojim chrbtom, dcera prepla na Farmu...
Každý si z času na čas potrebuje rypnúť. Niekto potrebuje rýpať permanentne.
... neviem či ja osobne, alebo ako národ, lebo ak Slováci začnú mať niekoho radi, tak nám ho spoza hraníc zakážu.
Aký je rozdiel medzi kúzelníkom a cigáňom?
Kúzelník povie abrakadabra a vytiahne z klobúka zajaca. Cigáň povie diskriminácia a vyčaruje dávky, byt, dôchodok, ...
Viete prečo sa cigáni nemohli zúčastniť Pretekov mieru?
Lebo diváci by si spoznali svoje bicykle.
... v tom je práve ten problém, keby Slováci nadávali na svojich politikov! Koho je tento človek politikom? V koho mene pracuje, ale vlastne mal som povedať, v koho záujme nepracuje?
Na dobrý večer :-)))
Dežo čte v novinách:
"Hledá se muž ve věku asi 40let, který v noci na opuštěných
místech přepadává ženy,osahává je a ukazuje jim své přirození."
Otočí se na manželku a říká:
Eržika, myslíš, že by mi to místo dali?"
...niekomu otvoria až vtedy, keď otrči päty :-))
... ♫... moja mama povedala, aby som ne-faj-cííííl...
... tak už daj tej mariške pokoj!
... :-))
...len či by si, keď už budeš mať tú "hydinu" z domu, nezačala tie plusky predávať ako odpustky? :-)))
Odporúčame