...vieš mars už to poznáme, aj Fígeľ išiel šetriť na dialničných úsekoch, ale vyšlo na povrch že úspora bola v zúžení profilu.
...vieš mars už to poznáme, aj Fígeľ išiel šetriť na dialničných úsekoch, ale vyšlo na povrch že úspora bola v zúžení profilu.
...zakazuje ústava alebo zákon na základe ústavného článku č.55 Ústavy SR o sociálnom a trhovom hospodárstve budovať sociálny štát?
simurda,
presunul som to hore.
Sociálny štát je pre človeka práce, hospodárstvo a to má byť pre neho podľa ústavy sociálne. Hospodárstvo však živý aj zamestnávateľa, dopyt- ponuka ,trhové. A tu by mala byť rovnováha. Sociálna trhová ekonomika. Kto koho živí? Zamestnávateľ zamestnanca, alebo zamestnanec zamestnávateľa.môže byť jeden bez druhého?
...tých 3,5 mil. eur sa uvidí po roku, keď sa všetko zabehne a vyjde na povrch všetko čo sa do ceny nezarátalo, uvidíš, že to bude nakoniec aj strata zo 3 mil.
... tak ten Fico mal predsa len pravdu, je to v ústave, jasne čierne na bielom a o to ide, na pracovníka každý kašle a to žiadnou múdrosťou nepreklopíš.
Že téma DR Košice skončila, si vláda môže len namýšľať. A pani premiérka môže zase na nejaký mesiac ohluchnúť, ale zabudnúť nemôže nikomu nariadiť.
...ja si myslím, že rozlúčku s tými, čo ho mali radi, si urobil v predstihu a bola krásna.
Čl. 55
(1) Hospodárstvo Slovenskej republiky sa zakladá na princípoch
sociálne a ekologicky orientovanej trhovej ekonomiky.
... čo si predstavuješ pod pojmom sociálne orientovaná trhová ekonomika? Že na človeku budú orať ako na voloch?
...či národ smúti (za niekym), našťastie nerozhoduje vláda. Že veľká časť národa smúti, za to môže vláda.
A Demitra to mal svojim vystupovaním ok. u naprostej väčšiny.
...pýtaš sa na post premiérky, alebo kto je katastrofa? Odpoveď v tom je jasná. Radičová na poste premiérky. Dnes zase klamala. "Ja som nič také nepovedala!" Ona si už nepamätá, ani že povedala: áno, vidím v tom klientelizmus.
... to vôbec nemalo byť zmyslom môjho príspevku. Čo som napísal za tým si stojím. Čo si vyčítal zo zoznamu? Nič! Nejaké osoby, na nejakej pozícii sú priradené k nejakej strane.Nič viac. Čo s tým urobí vyšetrovateľ, prokurátor? Nič! Aj ty napríklad ako SJ, budeš figurovať v nejakom zozname ako sektár. A čo s tým urobíš? Nič. Aj s klientelizmom a s korupciou neurobíš nič, pokiaľ to nezoberie do ruky niekto ako Mussolíni a nepozatvára to všetko do nohy do base, ako on mafiu.
polčas v ktorom nechali všetky sily, vypracovali si šance, nezúročené gólom. A dopozeral som celý zápas a po tých nevyužitých šanciach som synovi povedal.: a teraz to už máme prehraté. Nedali sme, dostaneme a bude debakel.
...veď ja som nepísal, aby som sa s tebou vadil, ja som reagoval na tvoje: "Prvý polčas by sa im ani nedal vytknúť" , ja som napísal, že akurát ten nezvládli.
A o čom ten zoznam hovorí? O ničom. Politický nominanti vždy boli a vždy budú. A terajšia vláda dobre vie, ako využívala svoje nasadené figúrky na ministerstvách, v čase pôsobenia v opozícii.
Matovičovi treba kúpiť bublifuk, nech si vyfukuje svoje bubinky, ktoré aj tak ďaleko nedoletia.
...ťažko sa ti oponuje, keď nevidíš, alebo jednoducho nechceš vidieť skutočný stav. Vyzerá to tak, ako keby si žil v nejakom modrom laboratóriu. Veď Mikloš mal zaručené postupy, ktoré vnucoval minulej vláde, ktoré mali priniesť úspechy. Zrazu je všetko naopak, bola kríza, bolo treba znížiť dane, kríza sa vrátila, vláda neuplatňuje svoje múdrosti, neznižuje dane. Musí ich zvyšovať, lebo sa vracia kríza.To nie je vláda, to je Kocúrkovo. A ak si dnes pozeral tlačovku priemierky po vláde, tak sa musíš hanbiť. Ja sa za takú premiérku hanbím. Vyčítal si Ficovi, že neustále mení názory. Čo to bolo dnes v priamom prenose? Veď to bilo do očí, že hovorí len to čo jej Mikloš dovolí. Neustále sa pozeranie na neho, v očiach bezradnosť....
...tak potom sú na tom presne ako tí terajší- zmysluplní, prebrali vládu, nemali nič, nemajú nič. Majú len jedno, to čo aj ty. Musia sa dohodnúť, lebo Fico!
c) o načochranom: LEBO FICO
...to je všetko
...nie som vyšetrovateľ, na to máme iných. Zdalo sa mi, že vo svojich príspevkoch považuješ okruh ľudí uzavretý a ja som stopercentne presvedčený, že chytení sú len biele kone.
Odporúčame