...ja by som povedal, že najväčšia smola je to, že niektorí ľudia majú právo byť volení!
...ja by som povedal, že najväčšia smola je to, že niektorí ľudia majú právo byť volení!
...ako tak pozerám, nič nové :-)
Čo je dovolené Bohovi, nie je dovolené volovi!
Prebehol som časť príspevkov a napadla ma úprava tejto starej múdrosti: čo je dovolené Jehovi-stovi, nie je dovolené volovi. Teda klásť otázky.
len krstiteľa poctivo vyberaj, aby sa nezobral krstnej matke robiť poradcu ;-)
inteligencia ovládla simurdovo Kosovo pole:-P
no vidíš, to je dôležité, to sú múdrosti na ktorých môžme stavať!
odľahčím:
Buh stvoril muze a zenu a jelikoz si to zapomnel patentovat, dela to dneska kazdej blbec.:-p
lado, nepoučuj "smerákov" cudzími myšlienkami, skús niečo svojho zo života, alebo z rodiny, čo starý otec, stará mať povedali.
...tak nech je Uhliarikovo zdravotníctvo k nemu milosrdné ! Dúfam, že ho netrafilo z toho, čo sa objavilo pod jeho blogom?:-o
...no neviem, a možno by sme boli prekvapení.
...zase to kosenie,
vieš prečo Boh stvoril muž?... lebo vibrátor nevie pokosiť záhradu:-))
Hustne tu atmosféra, tak ešte jeden:
Na stavbě řeže chlap cirkulárkou, a najednou fik, a uříznul si prst.
Strašně řve, seběhli se ostatní dělníci a ptají se, jak se mu to stalo a on ukazuje:
"Normálně řežu a najednou fik... kuva, druhej
... to je pravda, o desiatej večer sa so simurdom vymenili, hodil zo dvadsať príspevkov pod seba a bolo vymaľované.
..len sa neboj Vlado, prihoď aj papriky, nech má nielen chuť, ale aj farbu :-))
...hag? tá chodilo väčšinou pod nohavičky.
...no predsa cigáni. Na kúpalisko idú pešo, tam si zaplávajú a naspäť idú na bicykli :-)
Analfabet, vieš kto vymyslel triatlon?
Odporúčame