... simurda, rudolfus a na tretieho si nemôžem spomenúť
... simurda, rudolfus a na tretieho si nemôžem spomenúť
...veď práve to, obrobiť vinicu!!! To je základ pokoja a prosperity. :-))
...však Colotka s nami nechodil debatovať na pravďácke fórum: kss bol to protisocialistický politický prevrat...
... má aj nejaké resty, ako vincúr vo Ficovom vinohrade.
svojho času pod kss boli tri koly v plote, len si nemôžem spomenúť na tretieho.
Súdruhovia, veď už nechajte drúka drúkom, nevidíte že zostal sám ako kôl v plote :-))
"In flagranti"
Ako reaguju zeny roznych narodnosti, pristihnute v situacii "In flagranti":
Anglicanka : "Darling, keby si ma bol vcas informoval o tom, kedy prides domov, mohli sme sa vyhnut tejto skutocne obojstranne trapnej situacii."
Nemka : "Hans, dnes si prisiel z prace o 4 min. a 45 sek. skor jako obvykle. To mi budes musiet vysvetlit."
Francuzka : "Jean, dobre ze ides, toto hovado uz nevladze."
Svedka : "To si ty, Olaf ? Ja uz som sice hotova, ale Sven sa este chce zabavat, pridaj sa k nam."
Ruska : "Ivan, konecne poriadny chlap ! Tento mi pred tym ani po hube nedal."
Zidovka : "Izak, to si ty ? A kto to potom, preboha, lezi na mne ?"
Rumunka : "Drahy, o nic sa nestaraj, zaplatil vopred."
Madarka (vyskoci z postele) : "Istvan, a veris ty mne, alebo svojim ociam?"
Ceska : "Franto, muzes byt klidnej. Prave sem se dovedela, ze tohle je tvuj pristi sef."
Slovenka : "Jano, no ked si tu borovicku vsetku vychlastal, co som mu mala ine ponuknut ?"
Keď máte skutočne deň pod psa, a vypadá to tak, že vás všetci chcú nas..ť, pamätajte si, že potrebujete 42 svalov na zamračenie sa, ale len 4, aby ste vystrčili prostredník a poslali ich do ....
Starý, ale v pošte sa túla aj teraz :-))
Zasneženou Sibírou sa ženú sane, ktoré prenasleduje svorka vlkov.
V saniach sedia Američan, Nemec, Rus a Slovák.
Rus zrazu chytí Amíka a so slovami 'To máš za Hirošimu' vyhodí ho
zo saní.
Vlci ho zožerú, trocha sa zdržia, ale za chvíľu sú zase za
saňami.
Rus chytí Nemca a vraví 'Dobre ti tak ty fašista' a vyhodí ho tiež
zo saní.
Keď vlci znovu dobiehajú sane, Rus vytiahne kalašnikov a
RATATATATA....
všetkých vlkov postrieľa.
Slovák sa ho pýta: 'Prečo si to neurobil hneď?'
Na to Rus vytiahne fľašu vodky, ponúkne mu a hovorí: pre štyroch
málo a samému nechutí !!!!
Pekný deň všetkým. Oskar skutočne nezaháľa, vysvecuje a prihrieva ako besný. Teplo je aj v kanclíkoch obecný a mestských úradov.Tak sa stalo, že starostovia a primátori, ktorí sa nemohli pozerať na rozhorúčené a evidentne trpiace úradníčky, pustili ich domov o nejakú tú hodinku skôr. Pekné od nich. A čo dámy? Voľný čas mimo plán je tu, aj keď krátky a vybaviť treba tak veľa. Niektoré sa rozbehli na poštu, veď šekov sa nakopilo. No ale hrôza, tá pošta, fungujú len dve priehradky, rady dlhé, vzduch nedýchateľný a tie ženy sú také pomalé. Ako my k tomu prídeme, aby sme tu pol hodiny stáli v rade aj stými, čo čakajú na dávky? A ten puch! S tým musí primátor niečo urobiť!! Veď tu si vôbec nevážia zákazníka!!
Myslíte, že to nie je pravda?
...milá Anka a nechcela si napísať, žena patrí K tomu mužovi, ktorý jej najlepšie rozumie a samozrejme aj naopak ? :-)))
...keď už do pekla, tak na zlatom kočiari:-)
...ešte pred tým, ako zmizol tvoj, zmizla moja reakcia naň. Chcel som ju poopraviť, ale už som nemal čo.
...trocha sexu môže veľmi uškodiť :-( ..., dostatok nezabíja ;-)
... jednoducho sú to sviniari!
Vedia že ich čas sa napĺňa, tak ich jediný záujem je ešte dokončiť rozbehnutý biznis.
Hovorí sa :Čistota, pol života!
Pol života už má Fígeľ asi za sebou, on si myslí že tú čistú polku a teraz prišla tá druhá, v ktorej môže zahmlievať :-(((
Odporúčame