Skorší odchod do penzie bude možný
Titulok je zavádzajúci ... ako ktorí, budú môcť odísť skôr do penzie .... europoslanec v 50-tich rokoch s takmer 10 tisícovým dôchodkom, profesor s x úväzkami, poslanec a politik účastný v x dozorných radách ..... ale nie pracujúci od montážneho pultu ani upratovačka a či predavačka, tým sa vek odchodu do dôchodku bude iba zvyšovať.
Vláda VB už oznámila, že sa bude vek odchodu do dôchodku predlžovať, požiadať o dôchodok bude možné až v 75 rokoch, dnes je to v 65 rokoch. Poisťovacia spoločnosť Royal London zverejnila výskum, že až v 81 rokoch, aby si dôchodcovia v starobe užili živ.úroveň, ako tí, čo boli aktívni v 50.-70.-tych rokoch m.s.
A to je VB multikulti, kde dnes pracujú státisíce migrantov z Pakistánu, Indie, Somálska, Konga .....SK, PL, RO ....
Treba príčiny pomenovať, mladí i starí sú na jednej lodi, len lodivod je politik, ktorý ich záujmy nechráni a nebráni.
Kedysi najväčším zamestnávateľom v USA bol Ford. Hodinová mzda 50 dolárov + sociálne zabezpečenie.