Tiso sa nedokázal ani postaviť pred súd a obhájiť svoje konanie, skrýval sa ako krysa a tí, čo ho do funkcie ustanovili, tak tí radšej zachraňovali esesákov .... a tie ostatné drísty, si láskavo nechajte!
Nižšie som napísala odpoveď na tie vaše povedačky starej kačky.
Ste pohrobok, ktorý bude za každú cenu tie zverstvá obhajovať. Dozrel čas, ktorý vyplavuje mŕtvoly. Bez tých sovietskych komunistov by ste tu už neboli!
Tiso nezabránil ničomu, Nemci potrebovali nástupnú cestu na Rusko a Tiso poslúžil. Slovensko rozparcelované už bolo a on na tom nič ani nezmenil.

