Ruská vláda chystá protikrízový plán
cato, ty nikoho neurážaj!
Z rotačiek Fedu vychádzajú tony bezcenných zelených papierikov a taktiež z tlačiarne v KĽDR, ktorá tlačí dokonca falošné zelené papierky a na všetko dohliadajú prísne preverení pracovníci Fedu, z tých peňazí sú vyplácaní žoldnieri i drogové mafie.
Richard Fischer - exprezident dallaského Fedu v rozhovore pre CNBC vyhlásil: "Fed manipuloval akciové trhy a pád bol nevyhnutný .....bol som súčasťou Fedu a viem, čo sme roztočili, roztočili sme diablove kolo tlače nekrytých peňazí .....pád bude nevyhnutný a zničujúci!"
Debatu sledujem priebežne, ale nestretla som sa s názorom, že zlatý rubeľ by mal dominovať, opakujete tú sprostosť, ty i zopár tu nasadených, stále dookola,
Západ sa v kríze zmieta, to, že falšujú štatistiku, vie už aj nezainteresovaný človek, ktorý sa čo len trocha o túto oblasť zaujíma.
Export z USA do Číny 0,7% (export druhotných surovín a poľnoproduktov), USA už nemá svetu, čo ponúknuť, okrem exportu demokracie s plochou dráhou letu ....