Héééj, Jožo .....(však sme na Slovensku) veď aj to je jedným z dôvodov, prečo ruská ekonomika klesá, robia reštruktualizáciu hospodárstva!
Ani Rusko sa nevyhlo divokej privatizácii a vecami s tým súvisiacimi, neskoro naštartovalo modernizáciu a najmä dlho váhalo, kým sa odklonilo od Západu a USA a prešlo k východným trhom, keby to boli urobili o 3-5 rokov skôr, nemuseli mať dnes problémy kvôli nízkej cene ropy a či západným sankciám.
Ja som čítala záznam z jeho vystúpenie, Jožo, ešte raz si to prečítaj!


