++++
tamaron ++++ tí zaostalí, ožralí mužíci zo zemľanok (ako poniektorí tu demokraticky zmýšľajúci diskutéri nazývajú Rusov) im vytreli kocúra .....
Jean Claude zase pozrel hlbšie na dno fľašky a potom v povznesenej nálade tresol pravdu, čo si myslí a ako sa v skutočnosti veci majú, inak by mlčal.
Ale aspoň, že ste konečne priznali straty z tých slávnych sankcií, doteraz ste iba verejnosť klamali, ako sa nás nedotýkajú a vypisovali, ako ide ekonomika Ruska do kopru.
To vyhlásenie sa mi javí, ako upokojiť verejnosť, dokiaľ nedotiahnu migračnú vlnu do finišu, aby mali koho postaviť proti vlastnému obyvateľstvu.
A kdeže to mám hľadať tú Handzušovu víziu a či stratégiu rozvoja slovenského hokeja? Lebo okrem kecov pre média, som nič také od neho a kolektívu nenašla.
Ja mám v hlave presne to, čo tam má byť, ty nemaj strach o moju hlavu!
Škoda, že Handzuš nemá zdravý rozum, vyzerá to tak, že je to iba zapredaný zmok, ktorý pracuje na objednávku.
Kde to mám hľadať tú jeho víziu a či stratégiu rozvoja slovenského hokeja, ktorú predstavil Handzuš, ako si minule písal, vraj si to našiel ihneď, ja som to nenašla ...... iba samé kecy!
V reprezentácii sme mali vždy výborné podmienky ..... z princípu reprezentovať nepôjdem ..... z princípu tam chýbať nebudeš, nemusíš chodiť!
V zime mrzol Handzuš po námestiach s takými "skvostnými Slovákmi" ako Hlina, Procházka, Matovič, Lipšic a či Sulík, mejdan sa nevydaril, spoločnosť nerozdelili, tak to skúša cez hokej.
Ak to mnohým ešte nedošlo tu o hokej vôbec nejde!
dubak a štátny dlh na jedného Slováka takmer 13.000 € a to nehovoriac o zadĺžení domácnosti ......A krajina odindustrializovaná a potravinovo nesebestačná, to mi je krása! To HDP by som radšej vynechala!
Dodok, nejak ste to prehnali! Väčšina dôchodcov za odpracovaných 40 i viac rokov živorí ......tak o akej dôchodcovskej agende to hovoríte?
Tí dôchodcovia mali dostať podiel na majetku, ktorý bol rozpredaný pod cenu, rozkradnutý a zdevastovaný, namiesto toho dostali almužnu na preživorenie.
Dzurinda bol len lokaj, tie automobilky tu dostal len za odmenu, že Slovákov tak skvele okradol.
Tie automobilky sú otrokárne, ktoré sotva ľudí uživia, dostávajú akurát tak na prežitie, aby mohli prísť do práce i týždeň po výplate ......
Priznám sa, že sa mi to nechce čítať. Všetko na jedno kopyto.
Ale ako je možné, že z prebytkového BÚ (ak sa nemýlim min.rok cez miliardu €) sme takmer v mínuse, keď sa tak darí?
BÚ svedčí o tom, či je krajina veriteľom a či dlžníkom a podľa výsledkov, Slovensko je mínusové a čo je so zlatými rezervami? Akosi ubúdajú .....
Platy sa dvíhajú?!? Ľudia žijú na dlh a tí, čo si to môžu dovoliť míňajú v zahraničí. Takže domáca spotreba je ťahaná dlhom! Chceli ste napísať, že slovenské domácnosti sa viac zadlžujú.
Ale si musia Ford a či Chrysler mastiť bruchá, aj takto sa vyradzuje konkurencia a NSA špicľovanie je veľmi účinný nástroj k takejto podlosti. A to nehovoriac ako si USA vylepší kasu z odškodného.
nieNWO ....auto od VW by som si nikdy nekúpila, radšej bicykel. Ale toto k jasotu nie je, toto je útok priamo aj na nás. Tie finančné nároky nielen z americkej strany, VW položia a bude to bolieť i u nás.
To americké špicľovanie sa osvedčuje.
Sledujem tú kauzu od samého začiatku, to bol zámer, to bol úmysel z americkej strany, pretože ten softvér VW nemal spustený.
peter ...63, bože, čo ste taký zaujatý. Už som Vám to písala. Premiér s tým nemá absolútne nič spoločné, minister obrany, minister vnútra i ZV sú figúrky, ktoré sú dosadené a ako tak pozerám tú zostavu, tak vo Vláde je premiérových ľudí tak 0,1%.
MO, MV, MZV sú v kolóniach, ako je naša, figúrky, ktoré musí odsúhlasiť biela chyža. Prečo sa scientologický úžerník stal prezidentom? Aj preto, aby ako vrchný veliteľ OS SR pozval túto organizáciu do krajiny. Takže nestačia beženci, ešte budeme živiť i túto háveď a ich počet bude rokmi iba narastať. Premiér nezmôže nič a žiadny na jeho mieste by nezmohol v momentálnej situácii nič, tak bolo naplánované, tak sa i stane.
Ak sa bude príliš stavať na zadné, stane sa mu nehoda, alebo niekomu z jeho rodiny, lebo za ním nestojí národ, nemá pod palcom ozbrojené zložky.
iveta, súhlasím i nesúhlasím s Vaším vyjadrením. Ľudia mlčali, keď im brali fabriky, rozoberali družstvá, brali im chlieb z ruky. Mlčali, keď im odovzdávali strategické podniky zahraničným investorom. Mlčali, keď im zvyšovali poplatky za energie, vodu ......
Od roku 1991 máme s USA uzatvorenú Zmluvu o strategických investíciach (taká regionálna TTIP), o všetkom rozhodujú v USA, niet divu, že tu máme toľko kórejských fabrík, pekne si nás USA rozparcelovalo s účasťou Nemecka a Francúzska.
A ľudia mlčali, mlčia a budú mlčať i keď im budú brať strechu nad hlavou, keď budú zomierať od smädu, lebo už ani tá voda nám nepatrí!
Ono to nevyzerá, ono to je, sme nesvojprávni!
serafin, slabá útecha, nik sa ich pýtať nebude, jednoducho ich sem pridelia a budeme im musieť dorovnať dávky a zabezpečiť všetko ostatné. Merkel sa vyjadrila, že musia i v iných krajinách dostať ten istý štandard, aký majú v Nemecku, takže sa neutešujte, že tu nebudú chcieť zostať, už aj tak ich tu máme dosť, len akosi sa o tom nehovorí ......
Nie som si istá, či by som rozhodnutie premiéra v tomto smere považovala za predvolebný ťah, skôr by som si dovolila povedať, že dozrel a precitol.
Už len to, že sa snažil utiecť do prezidentpaláca, značí, že premiérovania má plné zuby. V podstate je iba vykonávateľom príkazov Brusel-Berlin-Washington. Sme kolónia, odindustrializovaná krajina bez potravinovej sebestačnosti, sme na tom asi tak, ako poniektorí beženci, tiež utekajú z krajín, kde je aj smrť drahá.
To, že nám sem nasáčkujú utečencov je viac než isté, taký bol plán a ten nemôže ovplyvniť ani premiér, ani nik zo Slovenska. Jedine, žeby sa stal zázrak .....A už som dosť veľká, aby som skonštatovala, na zázraky neverím. Ten kalich horkosti nám je súdené vypiť do dna.
Nopro ....aky starostlivy ......Doneck je uz s Ruskom davno prepojeny, dokonca i elektr.rozvody, ktore im Kyjev rozmlatil, Rusi opravili a napojili na ich siet.
Ukrajina je na dodavkach ruskej elektriky zavisla, ako aj na uhlovodikoch.
Nie je to tak davno, co sa v Kyjeve busili do prs, ze Rusa nepotrebuju, budu mat bridlicu z juesej. Tvoje obavy su zbytocne!
Mal narodeniny, tak si to užil. Vladimír Vladimírovič je športovec a bojovník, nech mu zdravie ešte dlho vydrží!
++++ a s takouto zberbou sme kamoši, des a hrôza!
Odporúčame