JA NEKLAMEM!
JA POZNÁM NEMECKÉ RODINY, KTORÉ CHODIA DEMONŠTROVAŤ OD SAMÉHO ZAČIATKU PEGIDY! A v svojich protestoch proti islamizácii pokačujú i napriek zákazom a vyhrážkam zo strany št.moci.
A čo Hamburg, to tam nerobili bordel Nemci? Čo nádražie v Lübecku, kde na jednej strane zobrazovali pútač, vitajte! Ale už neukázali protiľahlú stranu, kde boli zhromaždení tí, čo nevítali, ale hlasne dávali najavo, že s terajšou politikou migrácie nesúhlasia. A taktiež sa neprezentovali odporcovia v Mnüchove, iba vítači, lenže tých odporcov bolo oveľa viac. To sa však do agendy nehodí, zrejme ďaľší mimovládkar, alebo ten, čo tu má x rôznych nickov, tak priehľadné .....
Nemám dôvod klamať, iba konštatujem fakt, ktorý je overiteľný, neviem k čomu by mi to slúžilo, aby som rozširovala nepodložené klamstvá.


