Ach, jááj, tak cudzinci sú globalisti, bože, kam na tie stupídnosti chodíte, pani/pán Fábry?
Ale čo už môže človek čakať od ......, ktorý napíše, že má národnosť na háku. Ja som hrdá na to, že som Slovenka, viem, kde patrím, ku komu patrím a som na svojich krajanov hrdá, ale na také kreatúry, ako vy, nie.
Považovala som si vás a je mi nepríjemné, že musím byť taká príkra, ste iba zapredaná kreatúra, čo za cudzie peniaze sviní do vlastného hniezda a znevažuje svojich krajanov, ste iba trápna figúra!


