Peter333 ...ách, bóže .....ty nikdy nič nepochopíš, len blékaj. Lech Walesa obyčajná zapredaná špina slúžiaca americkej administratíve, tak potom títo sú to isté, len ich nasleduje, možno získaš nejaký dobrý flek v nejakej mimovládke.
Peter333 ...ách, bóže .....ty nikdy nič nepochopíš, len blékaj. Lech Walesa obyčajná zapredaná špina slúžiaca americkej administratíve, tak potom títo sú to isté, len ich nasleduje, možno získaš nejaký dobrý flek v nejakej mimovládke.
soums +++ viete, že dnes vysloviť pravdu, je životunebezpečné.
Rusi to už dementovali, to rozšírili Izraelci, nie je to pravda. Rusi dodajú stíhačky i bombardéri Sýrskej armáde, ale nezasiahnu. Veď Sýrska armáda, Hizballáh a Kurdi už majú pod kontrolou väčšinu územia Sýrie. Možno by zasiahli, až v prípade nejaké zvratu terajšej situácie, ale Rusi potrebujú každého živého muža, im hrozí väčšie nebezpečie.
Leonfill ++++ stotožňujem sa s Vaším napísaným ....
No, pozrimeže, tak ECB konštatovala zhoršenie hospodárskeho rastu, to snáď nie, veď západnej ekonomike sa tak darí, neverím .....
Ako vždy rast 1,4 potom 1,5 potom 1,9 potom 1,7 % a nakoniec bude rada, ak po kreatívnych úpravách dosiahne 0,07% rast.
Veď len prepad nemeckého hospodárstva v súvislosti so sankciami voči Rusku je 30% a to sa vyjadril brémsky ekonóm a bankár, že to je len odhad, skutočnosť môže byť oveľa vyššia, ale frau dala embargo na informácie, taká demokracia nám tu vládne. A to máme lacnú ropu, energie .....
Kupuje dlhopisy z QE? Veď tým len sanuje vybrakované banky, ktoré tratili vďaka svojej nenažranosti a špekuláciam. Nuž o QE rozhoduje MMF a nie ECB. Pekne humpľujete svet.ekonomiku, okrádate vkladateľov, okrádate budúcich dôchodcov, budúce generácia, ale zmysluplné riešenia nájsť neviete, asi ich ani nehľadáte, veď najlepšie sa zarába na vlastných občanoch. Iďte smerom k čiernej diere a dajte sa pohltiť, svetu by sa uľavilo!
Už to bolo vyvrátené, tak nešír klamstvá! Izrael ten bombarduje pozície sýrskej armády a Hizballáhu a cez Golany púšťa "údatných bojovníkov" ISIS priamo do stredu sýrskej armády. To vie už celý svet, nie je to žiadne tajomstvo, aké špinavosti robí Izrael v Sýrii, sleduj arabské vysielanie a dozvieš sa viac.
Si myslíš, že len tak náhodou sa na Kremli dvere nezatvárajú, najskôr monarchisti zo Saudskej, potom zo SAE, potom Katar, potom Jordánsko, potom Egypt - gen. Sísí pravdepodobne bude pomáhať sýrskej armáde a pokiaľ by tam vstúpili Rusi, jedine paragáni. Lenže Rusi majú pri svojich hraniciach inú rozbušku, tak sa nemôžu rozptylovať inými .....
peter ..62, USA bombarduje ISIS? A to si kde vyhrabal? USA nezasiahla pri bombardovaní ani jedno z centier výcviku a zhromažďovania sa ISIS, ona ich vybudovala, takže má presnú lokalizáciu, ale zato im vo veľkom z výšky zhadzuje zbrane a miníciu. A tak ich bombarduje, že im dodáva zbrane. Iď sa schladiť!
Magian, nesúď podľa seba, nie každý je zapredaný ....to, že môžme zdieľať informácie po nete, vďačíme Medzinárodnému výskumnému centu CERN, kde okrem iného pracujú i Slováci.
pardón ....Rusi sa do Berlína dostali ...vďaka tomu, že Číňania zadržiavali japonských militaristov ....
Magian ....Rusi by boli mali problém dostať sa do Berlína, ale vďaka tomu, že zdržiavali japonským militaristov na Ďalekom východe, tak mohli Rusi tam viazanú armádu dostať na západ až do Berlína a potom došli a japončíkov vyprášili bleskovou akciou cez Mandžusko a ukoristené zbrane a techniky darovali Maovi a ten rozprášil amerického poskoka Čankajška.
Pacific War Online Ecyclopedia od Kenta Budgesa a záznamy z Chabarovského procesu (1949) a nebudeš tu roztrubovať tieto chobotiny!
Vojna v Pacifiku: 22 miliónov čínskych vojakov a civilistov, 5.670 Britov, 111.606 amerických vojakov, ktorí prevažne zahynuli pri experimentoch v biologických centrách v Japonsku, tých japonských experimentátorov amíci oslobodili a previezli do uslaboratórii.
Vážená šéfredaktorka a vážený redaktorský tím,
buďte tak láskavý, odstráňte tú fotografiu, je to nanajvýš nehumánne. Je to priam hyenistické.
Ak chcete apelovať na ľudskosť ste vedľa, mali ste apelovať na tých, čo spôsobili, že rodičia tohto dieťaťa museli z pokojného kraja vziať to, čo mali momentálne pri sebe a utekať z vlastného domu pre záchranu života svojho i svojich detí. Zdá sa, že sa im to nepodarilo.
Pokiaľ chcete, aby sa takéto smutné veci nestávali, obráťte sa na EÚ - Brusel-Berlín, obráťte sa na NATO, obráťte sa na Biely dom .....
svako ...tak skusmo, komu patrí VÚB? Dlho, dlho nič, lebo rozpliesť tú mafiánsku spleť také jednoduché nebude, tak si počkám až to rozpletiete! Ale jedno, nehľadajte za VÚB žiadneho Slováka a či Slovenku.
Nie, je to dezinformácia, Rusi dodajú množstvo stíhačiek, bombardérov, ale pilotovať ich budú Sýračnia, už to Rusi vyvrátili, hoci pravdou je, že Rusi sú v pohotovosti a v prípade najvyššej nutnosti by zasiahli.
Zatiaľ ich prítomnosť potrebná nie je, Kurdi zo severu tiahnu a Hizballáh a Sýrska armáda z juhu to začínajú upratovať vo veľkom. A nastupuje Irán cez Irak.
Turci sa začali skľudňovať a Saudi majú svojich problém dosť, nielen doma, ale aj s Jemenom. ISIS má problém, ak im USA nepomôže.
+++ Gerojam sláva! Kto neskáče, ten je Moskaľ, hop, hop ....elá hopsasa, mám nový kĺb, prídem na Majdan, odkázal ľudomil ....
No, pekný to kamoš k augustovému sviatku blahoželá až v septembri!
Nik z prezidentov sa akosi k tomuto slov. ľajpúchovi nehlási, tak by mal s hrdlorezom vlastného národa udržiavať bližšie kontakty, veď majú rovnakú stajňu.
Pretože v tej západnej majú nadostač už Turkov, s ktorými si nevedia rady, tí tam majú už svoje štvrte, so svojou vlastnou políciou a Nemci tam prístup nemajú, lenže horšie, že tá šária polícia sa stará i domácich Nemcov, stačí zápalka a kotol vybuchne, stáva sa to neúnosné, hoci tí západní sú menej radikálnejší, ako východní, ale mnohé skupiny sú oveľa extrémickejšie.
Odporúčame