++++
Ale veď oni predsa majú zmapované toky imigrantov už od roku 1995, lenže vtedy nevedeli, alebo nechceli pripustiť, že bude taký nával, tých zo Sýrie zdržiavali v Turecku, kde ich bolo k 12/2014 už 1.600.000 a to nedokázali do dnešných dní spracovať?
Im tento chaos vyhovuje, zakryjú tým kadejaké .....
Tak potom na stránkach Pravdy klamú, pretože pred niekoľkými týždňami tu bol článok, ktorý udával úplne iné čísla a to počet žiadateľov o azyl na Slovensku je cez 50.000, stačí si nájsť a upozorniť Pravdu, že klame!
Bože, dobrotivý .....
Pokryteckí bas.tar.di! Veľmi im to hrá do karát, veď TTIP je na spadnutie, ale akosi spadnúť nechce, tak pomôžu, okrem iného .....
Magian, čo to tu točíš? Hráš sa so slovíčkami, tak si slovíčkar,ale nepíš blbosti.
Celý EÚ priemysel je naviazaný na nemecký, tam máš Siemens, skús si pozrieť o koľko miliardových zákazok prišiel po vyhlásení sankcií, síce v Iráne mu trocha Rusi pomohli a rozdelili sa, pretože to nie je záležitosť iba ruského trhu, ale všetkých, ktoré s Rusmi sympatizujú.
Že to Slovensko nepocítilo? To ešte len príde ..... a so mnou sa nepreťahuj, musel by si mať naviac, ako len na slovíčkarenie a ako vidieť ani prehľad nemáš, v Rusku je 6.000 nemeckých fi a zastrešuje ich ....nájdi si, keď už chceš rozoberať niečo, čomu vôbec nerozumieš, mudrc, ktorý všade bol, všetko vie, aj chrobák Truhlík sa môže pred tebou červenať.
Ách, jáááááááj! Neskutočný blivajz!
Sú nielen hlúpi, to vidieť na tom, že nemajú žiadnu stratégiu hospodárskeho rozvoja EÚ, ale sú to najmä zapredanci, ktorí slúžia Washingtonskej klike a tu ide nielen o rozval Európy, ale najmä o TTIP, aby USA ešte chvíľu dokázala existovať,pretože TPP nevyšlo i tie ázijské krajiny odmietajú americké návrhy na spoluprácu, ale bruselskí a nemecká kancelárka s tým problém nemajú.
A aby ľudí zabavili, tak im posielajú darčeky v podobe imigrantov, čím sa amíci ani netaja, veď na to majú rôzne štúdie a naviac už predstavili i project ATOM, kde počítajú s obmedzenou jadrovou vojnou v Európe, tí sa neštítia ničoho. A na nejakých Európanoch im nezáleži ani za mak, odpočítateľné položky.
peter..62 a vieš k veci aj niečo napísať? Smiech ťa prejde, keď spustia tú lavínu imigrantov z Turecka, kde ich sídli cez 1.600.000 a dnes dokonca hlásili, že ich čaká cez 4.000.000. Uvedom si, že Západ je presýtený a hoci sme trošička bokom ich vysnenej trasy, jednoducho nám ich Merkelka privezie a pýtať sa nebude, či ich máme čím nakŕmiť, si ochotný vziať si ich apoň 10? A prispievať na ďaľších? Ich denná dávka je 35 €/osobu. Nech sa páči, môžeš začať .....
cisielko333 ...správne, že nesúhlasíte, pretože som to nenapísala. Rusko sa diplomaticky zapojilo do riešenia problému, ale nerieši ho priamou vojen.účasťou a o tom sme sa bavili. Blog je o tom, že izraelské denníky rozšírili správu, že Rusko tam ide zasahovať vojenskou silou.
Damašk zatiaľ nepadol, lebo ho chránia ruské S-300, ktoré eliminovali všetky izraelské nálety a Daeš nemá letectvo. Keď tam Rusi dodajú stíhačky a bombardéri tak Sýrska armáda získa prevahu a to sa Izrealcom nehodí, pretože oni vládnu nebu v tej časti okolo hlavného mesta Sýrie.
Rusi majú v sýrskom prístave Tartús svoju flotilu a tak sú tam ruskí vojaci prítomní, ale zdá sa, že do bojov nezasahujú, čo sa však môže zmeniť.
Iste, veď zvrátenie situácie v Sýrii by pomohlo s imigrantami, vraj sa valí nová vlna 4 milióny. Taký masový nával rozvráti celú Európu.
Zlaté ruble v hodnote 50 rbl sú dávno narazené a uschované v Centrálbanke, vieš ty vôbec akú úlohu plní zlato?
Magian a ty sa tu rád prezentuješ, lebo presne tam patríš na skládku hlúpostí!
Tam, kde sa zgrupujú zapredané ľudskoprávne individuá, tam slušný človek nemá čo robiť.
Ale vystihli ste to, sme ľudia, škoda, že sa tým neriadite a rozbíjate spoločnosť ......
Ukrajinci zabíjajú Ukrajincov ruského pôvodu, tak neviem, o čom to tu pechoríš?
peter ..63 ++++ tak to je gól .....dobre si mu vytrel zrak!
Už len ten názov spoločnosti mňa odrádza NWT Greenhouse .....holandský vzor, samá chemikália, vďaka, neprosím! Bioinžinierinske pokusy nie je moje hobby. Mne chutí najlepšie tá zo záhrady, hoci aj mašťaľným hnojom pohnojená.
Približne 60 a koľko ich vlastne tam je? A koľko ich je na Slovensku celkom?
Okrem tých viac ako 50.000, čo už sú v azylovom procese .....
A kam ich idú vyhostiť? Je vôbec možnosť ich vyhostiť?
A ešte si môžeš nájsť Siemens a strata jeho trhov kvôli sankciam a protisankciam a potom tu vypisuj!
Volker Hellemeyer - ekonóm Brémskej banky, nájdi si a potom kecaj!
"Ruské sankcie majú na hospodárstvo EÚ katastrofálne následky, len prepad strojárskeho a odvetví na neho naviazené sa prepadol o 30%" Ktože je strojárskou veľmocou v EÚ? Nemecko. Slovensko a ostatné krajiny sú len reexportérmi......
bohradosti, netrápte sa s ospravedlňovaním, som rada, že ste moje tvrdenie podporili.
Čím viac nás bude na tých prekúcačov a demagógov, tým lepšie. Je to banda všivavá!
Peter333 ....zase perla .....nebankovky to sú banky, banka je pod dohľadom štátu a musí byť regulovaná, nebankovka nie a tak si banky "otvárajú svoje pobočky" a u nás má dohľad Penta nad týmto podnikaním a či už Smer financuje Penta? Rozhodni sa konečne .....
Odporúčame