Anajka, ja nemám potrebu obhajovať žiaden extrémizmus a či jeho prejavy. Ja som bola medzi prvými, čo poukazoval na škodlivosť Kotlebovej rétoriky.
Preboha, Anajka, o čom to točíte? Kto tu obhajuje bratovražedný boj na Ukrajine? Nepreháňajte! Také niečo na Slovensku nie je možné. Iste, sú tu isté skupiny bojachtivých, ale to by mala polícia zvládnuť, avšak treba si uvedomiť, že za takúto situáciu má niekto zodpovednosť, kto dopustil, aby to dospelo k radikalizácii hlavne u istej časti mládeže, toto majú na svedomí v prvom rade tí, čo spravujú túto krajinu.
Ja ho nedehonestujem, zapojil sa s veľkým Pravda!!! Všetci o nej kričíte, nik ju nemá .....ja nikde netvrdím, že mám pravdu a že jedine to, čo ja hovorím je pravda a pritom ani nevie o čom sme sa s dezoolahom bavili.


