puty no vy máte teda bujnú fantáziu, začnite písať sci-fi ....
puty no vy máte teda bujnú fantáziu, začnite písať sci-fi ....
Hans_ bol nemecký nacizmus, fašizmus bol v Taliansku, ale teraz máš fašizmus priamo sa šíriaci z bielej chyže ..... o akom treste to vypisuješ? Kto bol potrestaný? Zopár jedincov .....nedaj sa vysmiať!
Hans_ a ty si si to našiel? Lebo keby si si to našiel, tak tu neopisuješ svoje sny. Tvoje želanie, ešte nie je skutočnosťou!
Borodaj nepovedal, že sú to ruskí štátni občania, povedal iba počet bojujúcich na strane povstalcov na Donbase ....Tancuj, tancuj ...prekrúcaj!
EUROMED alebo Barcelonský protokol .....pravda, už dávno rozhodli, že musia Európu oživiť. Liberalizmus a či neoliberalizmus je založený na radikalizme a mnohí hovoria, že je to skrytá forma fa.ši.zmu, to badať na washing.poskokoch už od čias Clintona, veď mali dobrých učiteľov, sami si ich tam navozili v 45.
Nemyslím, že sú vydieraní (iste existujú aj výnimky) skôr je to dobrovoľná hra za účelom získať privilégia do konca života i pre svojich potomkov.
anaJ ....už dávno majú Afriku rozparcelovanú, oni tam tie úbohé stvorenia nepotrebujú, všetko, čo je naviac, ako je potreba, tak vyháňajú. Eritreu skúpil manták v Wall Streetu a časť má usarmáda, má tam základňu pre drony. Im stačí iba obslužný personál, ostatné je zbytočné! A tak je to v ďalších 6-tich afrických krajinách, pozrite, kde pôsobí AFRICOM a Boko Haram ......
Takže utešovať sa, že odídu, je krátkozraké. Bude ich len pribúdať. A ak si myslíte, že sa to Slovenska nedotkne, však si pozrite štatistiku azylového procesu, koľko tu už máme žiadostí o azyl a ten nával ešte len príde.
Zabudli ste na 1.600.000 utečencov v Turecku, veď minulý rok sa Recep Erdogan vyhrážal Bruselu, pokiaľ nepošlú peniaze na utečencov, vypustí ich na eukontinent. Naviac ste zabudli už na tých, čo už sú v azylovom konaní .....
Nebudem rozporovať tie štatistické údaje, ale sú skreslené.
Iste, amíci zverejnili, že o 1,2% narastú objednávky na zbožie dlhodobej spotreby, avšak predtým hlásili pokles o 0,4% a keď W.Dudley z newyorskeho Fedu oznámil, že sa odkladá zvyšovanie úrokových sadzieb, tak to považujete za priaznivé údaje o vývoji ekonomiky SŠ? Dosť slabé ...
Aj veľkú fabriku na výrobu bojových chemických látok, ktoré skúšajú v terajších konfliktoch.
Ty lepšie študuj!
Vstupom do Eurozóny, čo bolo v prípade Nemecka 1.1.1999 začali na území Nemecka platiť eurá, ako aj v ďalších eukrajinách, ktoré v ten deň vstúpili do Eurozóny a nastalo prechodné obdobie na sťahovenie národných mien.
Pupendo, tak si to mal konkretizovať, keď on končil v 90-tych rokoch, tak si mal napísať, že si tam bol ako hosťujúci vedec v roku 2001, pretože to je široký pojem aj v prípade A i v tvojom prípade, alebo to bol zámer?
Namiesto, aby ťa platili už v duálnej mene Euro, lebo Euro už používali od roku 1999/2000 spoločne s markou, tak ti platili starými markami. Hnusáci odporní!
ulienka už frčala perestrojka, už sa vo fabrikách vo veľkom kradlo, dosadené kádre si pripravovali štart do novej demokratúry.
ulienka ++++ ale ste ožili, Rejpal dorejpal, už vieme s kým máme dočinenia, dělal v H.Bříze a jiste tam dělá do teť.
noone, ty si fakt praštený. PC sa nakupovali od HP a monitory od tal.fi Olivetti. Niektoré iné elektronické vecičky od Philipsu.
Ty si neskutočný chmuľo, teba by ani studenou vodou nepomohlo obliať, skús s Kiskom absolvovať ľadovú sprchu, možno ťa to preberie. Ale aj tak mám pochybnosti, tebe asi niet pomoci.
noone, veď ty ani nevieš, čo táraš? Už tu nick NZ_ dal linky, ako to bolo pred 89 a koľko toho komunisti nakradli, mne sa už ani na takéto choré výplody nechce reagovať.
Ja nič necucám, to je v Štat.ročenkách z tých dôb a tie boli presne vedené, pretože v Rakúsku bol Inštitút a ešte je, kde presne viedli záznamy o hospodárstve a ekonomických ukazovateľoch v ČSSR, presne to sedí s tými ročenkami. Takže cucaj a cmúľaj!
A ešte som zabudla, bol tu po 89 audit zo Svetovej banky, takže si to dohľadaj a tam tie dlhy neuvidíš, tak len táraj ďalej!
cato, myslíš, že Stalin bol mechom uderený, že nevedel, kto financoval Adkovu umeleckú kariéru, jeho vzostup. Kto staval a Nemecku fabriky, kto vyrábal pre Adkovu armádu, kto mu dodával letecký benzín ...ako napísali mnohí americkí historici, keď Rusi pľuli krv, Amerika na vojne zarábala.
Si myslíš, že neexistujú dôkazy, ako si amíci kupovali nemecké vojská v sev.Afrike, ako sa slnili v Taliansku, keď Adkova zberba splyňovala v Osvienčime .... Keď lietali amíci do Ženevy a nadväzovali tam priateľské vzťahy s vyslancami nacistického Berlína.
Sovieti si plnili do určitej doby svoje obchodné dohody, ktoré mali s Berlinom uzatvorené, potrebovali peniaze, veď sa pripravovali na vojnu, vedeli, čo príde.
Každého napádaš a osočuješ, kto sa snaží o objektívne zhodnotenie tej doby, tvoj slovník je úbohy a jednostranný, ruský pán a troll, komu slúžiš ty? Keď iných posudzuješ .....
cato, čo to má spoločné s článkom? Že sa mi nechcelo hľadať diskusný, pod ktorým sme rozoberali tému platené štúdium, tak som to dala sem a napísala som, že je to pre nick necas.
Tak na kieho ďasa si to čítal, keď adresa bola čitateľná a tvoj nick tam nebol, ten diskusný nebol určený tebe. Tak čuš!
Tak to predýchaj a láskavo nepíš o mne nepravdy, netrollujem, nie som odkázaná zarábať si takýmto štýlom zopár fňukov, ale keby to hodilo nejakú tisícku, daj vedieť, pripojím sa!
necas, iba som ti chcela naznačiť, že keby nebolo toho socialistického školstva, tak by si si musel štúdium platiť, iste i tí rodičia tých amerických študentov pracujú a odvádzajú dane a nestačí, takže ani tie odvody tvojich rodičov na pokrytie N tvojho štúdia nestačili, takže boli dotované aj od iných platcov, tak netvrď, že tvoji rodičia platili tvoje školné!!!
Takéto tvrdenie sa v tvojich diskusných neobjavilo prvýkrát, opakuješ to isté, čo pupendo fúrikový.
A čo má logika s jedoduchým konštatovaním stavu veci? Máš aj niečo iné v slovnej zásobe?
Prečo ihneď znervôznieš, keď nemáš adekvátnu odpoveď. Trocha tréningu na sebaovládanie a zvládanie emócii by ti nezaškodilo.
Ja som ekonómiu študovala, nepracujem v tej oblasti, ale účtovníctvo mňa z časti živí, ja viem, ja poznám a dnes iste, štát iba prerozdeľuje, štát nemá na nič dosah, lebo sme kolóniou s kvalifikovanou pracovnou silou, sme subdodávateľmi, nie sme tvorcovia hodnôt. Pretože polotovar má iba čiastočnú hodnotu. ....
Odporúčame