Gabčíkovské referendum povedalo viac
Mňa to fakt unavuje, ale už som to písala xkrát. Títo imigranti nie sú náhodní, bolo to plánované EK a keďže si nespomeniem na presný anglický názov, spomína sa to ako aj Barcelonský dohovor, predstavil ho eurokomisár Barroso, že EÚ musí prijať 80.000.000 moslimov, lebo Európa vymiera, to bolo vraj oficiálne zdôvodnenie, tak nech sa netvária títo potentáti, ako nevedomci pribrzdení, vedeli o tom, podpisovali to ešte v r. 2008.
Presídľovanie šlo akosi pomaly, tak to niekto urýchlil, EÚ si za tento stav môže sama, na názor občanov sa nik nepýtal. Avšak teraz by sa mali občania pýtať, lenže tí sa nedokážu zjednotiť a vyhodiť celú tú babylonskú vežu v Bruseli i svoje elity do stoky. EÚ je ekonomicky v kolapse, musia si nájsť zdôvodnenie, pretože ešte rok, dva to dokážu naťahovať, dlhšie však nie. EÚ je v krachu.
A porovnávať roky 45-8 a 68 je úplne scestné s touto životanebezepčnou fraškou dnešných dní to nemá nič spoločné. To by sme si mohli pozrieť i vysťahovalectvo za I. ČSR .....