Milý no propagandista, Rusko žiadnym agresorom nie je. Rusko si iba chráni svoju integritu, vždy tak konalo a konať bude. Chráni si iba svoje strategické záujmy, aby sa cítilo bezpečne. Rusko je dedičom Byzancie, zároveň následníkom Rímskej ríše, ale nie je výbojné.
Je súčasťou Európy, ovplyvňuje ju, ale kašle na ňu, nemá záujem ju dobývať. Ukrajina bola súčasťou ruskej ríše, územie, zvané Ukrajina dobyli a chránili prechodcovia dnešných Rusov a potomkovia majú povinnosť to územie chrániť. Rusi chránia iba to, čo je ich. Na východe Ukrajiny žijú Rusi .....
Je priam trestuhodné, že pri dnešnom dostatku informácií ich nedokážete spracovávať, triediť a vyvodzovať závery. Európa je roztrieštená a nejednotná, akosi vám unikajú súvislosti .....Krym bol ukážkou ruskej vysokej školy vojenského umenia, čisto a bez použitia zbraní.


