Pán inžinier, nevytešujte sa, to je iba zdvorilostné oslovenie, avšak nič neriešiace. Nechcem kaziť radosť, ale to ona ani nepísala, má na to tím dobre platených ľudí. Ale to iste viete.
Pán inžinier, nevytešujte sa, to je iba zdvorilostné oslovenie, avšak nič neriešiace. Nechcem kaziť radosť, ale to ona ani nepísala, má na to tím dobre platených ľudí. Ale to iste viete.
Ale pani starostka, nehovorte, že ich nemáte možnosť donútiť, aby si upratali? A čo dotácie z EÚ, prečo sa nezaujímate, kde končia, veď sú určené pre toto, na toto etnikum.
archivar, zvukový záznam tak úplne nestačí. Stačil by na kompromitovanie zainteresovaných. Lenže mi nevládneme morálkou, oni si z toho aj tak by nič nerobili. Musíte predložiť dôkazy, oni sú, veď stačí iba niekoľko nevýhodných zmlúv predložiť, dať návrh na políciu, súd.
Avšak vieme, ako by to dopadlo, možno by policajti aj pracovali a potom prokurátor to dovŕza, skutok sa nestal, vyhlási sudca.
archivar, keď si pozriete úplné výpisy z OR oboch zainteresovaných fi Bratislavská teplárenská od 11/2001 akcionár FNM a Paroplyn.cyklus, akcionár so sídlom na Cypre vznikli dá sa povedať súbežne, čiže štátna fi i súkromná fi za tým istým účelom a keď si pozriete mená štatutárov a mená v dozornej rade, tie isté mená nájdete i v dozornej rade PPC je tam i známa Anna Bubeníková v súkromnej fi so sídlom v daň.raji a ona štatutárka zo štát.fi je v dozornej rade súkr.fi. To, ani nepotrebuje komentár.
Nechce sa mi rýpať v Zmluve, ale prečo by to Ficova vláda rušila, keďže má z toho zrejme profit, alebo nepoznajúc podmienky, možno to nešlo. Lenže iba za pomoci št.úradníkov a či vlády môže súkromná fi parazitovať na štátnom. Zmluvy a zazmluvnenie vypracoval jednoznačne Ivan Mikloš.
Neskutočné, čo si dovolia tí amíci vypustiť, absolútne neberú do úvahy, že ľudia si vedia utvoriť svoj vlastný názor, myslia si, že všetci sú tak hlúpi, ako oni múdri. Dúfam, že čoskoro na tú svoju namyslenosť doplatia.
A čo takto napísať o Slovensku, ktoré má oveľa bližšie k deflácii. Odbavujete sa na Orbánovi, doma si robte už konečne poriadok!
Pokrytecké, A.Giansanti z banky ING si môže pochvaľovať, veď tisíce Írov zachránili svojími budúcimi dôchodkami investície, ktoré táto banka mala v najväčšej krachujúcej írskej banke. Spravili si z Írska ďaľší daňový raj.
Myslela som, že oni sa venujú iba rozvoju svojho ducha, ale kdeže, oni čulo rozvíjajú aj svoj materiálny svet, taký klamný a opovrhnutiahodný, milý pastieri duší, ale ste sa vyfarbili.
Privatizácia teplárni je projekt Ing. Ivana Mikloša!!!! Vedel o všetkých rizikách s tým spojenými a presne na toto sa poukazovalo, čo si dnes Penta vymohla a vyhrá.
Pane Bože, to kto robil tie zmluvy? Myslela som, že štát má na takéto veci odborníkov, toto zrejme koncipoval nejaký z večernej školy. Tak nech mu to zosobnia a nech to zaplatí. Pekný tunel, Slovák a ty plať! Dokedy ešte chcete mlčať?
Langoš, ten, čo kšeftoval na UPN? A jeho žena prenášala v igelitkách bakšiše. Daj sa mi svete ....
Ak máte na mysli exministra financií, podpredsedu Vlády, šéfa M.E.S.y, privatizačného odborníka, kupónkára, ktorý bol pred 89 asistentom na VŠE a Klaus ho po rýchlokurze u amíkov spravil odborníka na kupónovú rozkrádačku, s miliardovým kontom vo Švajčiarsku, teraz poslancom, tak toho otec bol predsedom okresného súdu v jednom východoslovenskom meste a mamička bola predsedníčkou ZO KSS v tom mestečku a synáčik mal cestu vydláždenú.
Radšej už nebudem pokračovať, hnusí sa mi to.
Škoda, že nič nehovoril, keď v Taliansku, Španielsku, Nemecku, Francúzsku mlátili demonštrantov, ktorí nič iné nechceli, iba aby boli dodržiavané zákony. Teraz sa ozvývajú láhvoví pohrobkovia. Demokracia, sloboda, ako pre koho. Vzletné slová a nič viac!
Zrejme si to vykladáte nesprávne. Sťažovali ste sa na viacero neduhov. Lekárka Vám môže vypísať PN-ku, až po odborných vyšetreniach, pretože akú diagnózu by tam napísala? Odpoveď jej dajú až výsledky od odborníkov.
Naviac ste písali, že ste nezamestnaná, takže keby Vám kolidovalo vyšetrenie s termínom, stačí to nahlásiť na ÚP telefonicky a potom priniesť doklad, tak ako by ste postupovali aj v prípade, keď ste v pracovnom pomere, overila som si to.
Pokiaľ Vám ide o nemocenskú dávku, pred nástupom na práceneschopenku, musíte byť najmenej 260 dní pred nástupom na PN-ku zúčastnená na nemocenskom poistení.
Iste, chápem, že ste rozčarovaná, pretože nie je nič horšie, ako keď človeka niečo trápi a bolí, ale všetko sa dá zvládnuť, buďte trpezlivá, potrebujete pokoj a pohodu.
Mali ste divokú mladosť, však to k tomu obdobiu patrí. Aspoň máte na čo spomínať.
Jaroslav Seifert, chartista, čože ho tak rozladilo?
Vďaka za sprostredkovanie, tam som ešte nebola. Veľmi zaujímavá je tá ulmská radnica a najmä tá rybárska štvrť.
Tak, správny postup, pán inžinier. Volili ste, je povinná sa Vám zodpovedať. Dúfam, že zverejníte jej odpoveď, pokiaľ a uráči odpovedať.