Suhlasim, ludsky jazyk sa nehodi velmi na diskusiu o Bozich vlastnostiach. Ale aj inac - uz som tu pisal, ze nemam ani rad slovo "veriaci". Ale co s tym narobime?
Suhlasim, ludsky jazyk sa nehodi velmi na diskusiu o Bozich vlastnostiach. Ale aj inac - uz som tu pisal, ze nemam ani rad slovo "veriaci". Ale co s tym narobime?
"Desatoro vytesane do kamena presne zodpoveda predstave Boha ako bradateho pana sediaceho na obrazku."
Mohol by si byt konkretnejsi?
My sme mali komunizmus viac ako 35 rokov. Ako to, ze sme nic take ani zdaleka nevybudovali?
Co by teda pan Huckabee odporucal. Bombardovanie Teheranu? Tie prisery, ktore sa teraz chcu stat americkym prezidentom su ozaj za vsetky prachy...
Nech to uz bolo na pociatku akokolvek, situacia ktoru musime riesit teraz, je ta terajsia. A je dolezite aby Europa tahala za jeden povraz. http://europan.blog.pravda.sk/2014/01/04/pol…
Aka je ale skutocnost? V Beijingu (Pekingu som sice bol len par dni (a nejake zamorenie ovzdusia som si nevsimo), ale v Japonsku v Tokyu som zil dva roky a tiez som si nic extra nevsimol. Uz nazad v Europe som cital, ze v Tokyu kvoli smogu nevidno hviezdy. Totalna kravina!
Relativne casto v Cine a Japonsku vidite najma v MHD ludi s chirurgickymi maskami. Vraj ich k tomu nuti zamorenie. Je to nepravda. Tieto masky nosia ti, co su prechladnuti a nechcu nikoho nakazit. Taky zvyk by nezaskodil ani u nas.
Mne sa zda ovela pravdepodobnejsie ze "Dunai" napise nejaky hrubokrk ako studentka vysokej skoly.
Hlupy argument volicpoplatnik. Ziada Teba niekto, aby si ich prijal domov?
Mozeme byt na toto hrdi?
Stary pan mal v rukach clanok o Harabinovi. Obavam sa, ze ak si ho precita, strati chut do zivota.
Len aby nam za kvotami nebolo este luto.
"Dostali sme na výber medzi popravou a kapituláciou."
V com by spocivala ta poprava - v tom, ze by sme Grecku prestali poziciavat peniaze?
Skoda, ze Cina tento system este len BUDE mat. Keby uz bol funkcny, par veci by bolo jasnejsich...
"Lákavé sľuby pred voľbami, opačné skutky po nich."
To je o Tziprasovi?
No ved by aj bola pre celu Eurozonu. Teraz uz nehrozi.
Dohodou nie som nadseny, ale myslim, ze by sme sa mali drzat faktov - Greci maju aj najvacsiu obchodnu flotilu na svete a ta uz nieco zarobi:
Ked hovorim, ze treb drzat dohody a splacat uvery tak strasim? Hm... Ale Tvoje prirovnaie k oceanom je zaujimave.
Odporúčame