Co takto hodit link? Alebo, ak uz mam stracat cas googlovanim, tak aspon "key words".
Co takto hodit link? Alebo, ak uz mam stracat cas googlovanim, tak aspon "key words".
Mohol by si dat zdroj tej informacie o 330 Euro na osobu a mesiac? Teraz dostavaju 40 centov na osobu a den.
Neviem, co tym chces povedat, ale uraza ma to.
Nuz, ja by som este pridal slovo "kratkozraky". Nakratko totiz bolo iste, ze nasmu lakomemu a neochotnemu pomahat narodu politici svojimi xenofobnymi recami ulahodia. A volby su blizko. Lenze teraz bude treba postoj zmenit. A volby su este blizsie...
Tazko vediet, za koho Kissinger vlastne "kope". Za USA? Nuz, jeho posobenie v case vietnamskej vojny viedlo k vitazstvu Severneho Vietnamu a teda k porazke Juzneho Vietnamu, ktory bol spojencom USA. Len pre zaujimavost - po tom nasledovala akasi prva vlna utecencov, ktori sa plavil casto z Juzneho Vitenamu az do Australie.
"Do popredia sa však môžu drať krajiny tretieho sveta od Bangladéša až po Keňu"
Tato veta prezradza nepochopenie mentality ludi tohto "tretieho sveta".
Napisal si: "Ty suhlasis, aby ludia, co prichadzaju z krajin, kde je vrazdenie na dennom poriadku a zmyslanie je na mile vzdialene nasmu ( a evidentne hlavne Tvojmu), mali volny listok na vstup do EU a na Slovensko????"
To su utecenci a ked si o nich pisal, tak sii sa o nich "bavil". Takze ake riesenie by si pre nich navrhol?
"rozkradnut"? Hlupo sme ich rozpredali.
Takze ked mas taku cistu hlavu, ake riesenie uteceneckej krizy navrhujes?
Nuz, povedal by som, ze taketo habkanie by nemalo ostat bez nasledkov...
Aj ja som toto niekde zachytil. V tom kosi sa hadam obal mohol kontaminovat.
Kiskovymi kixmi by sa mala zaoberat aj Organizacia spojenych nadorov!
Kurnik, si Ty ale podkuty... Takze chcu silou mocou do Grecka natlacit peniaze a potom ich odpisat...huste...
Europa je na razcesti - alebo sa bude dalej integrovat (po financnej, hospodarskej a politickej stranke), alebo sa po kratkej stagnacii rozpadne a skonci ako hrba rozvadenych statikov, ktore budu moct recnit o svojej suverenite, ale v skutocnosti budu musiet robit to, co im zahranicny obri prikazu. Nakoniec uz sme tu taku rozcapartenu Europu mali a dlazdilo to cestu ako nacizmu, tak komunizmu.
Kontrolna otazka: Boli by USA velmocou, keby kazdy z ich 50 statov tahal svojim smerom?
Postreh: Je zaujimave, ze najviac su proti odovzdaniu niektorych nasich pravomoci europskym organom ti, ktori hned jednym dychom prehlasia, ze vsetci nasi politici su skorumpovani a kradnu.
Ale ved priebezne plnenie skrotov a reforiem sa bude kontrolovat a bude podmienkou vyplatenia dalsich tranzi.
Jeho clanok je ovela hodnotnejsi ako tvoj prispevok, ktory si napisal len so zamerom urazit.
Dalsia klucka zel. Teraz by som ti mal napisat: "Nič Ti nebráni predat všetok svoj majetok a rozdat ho chorym detom." Ale nemam zaujem na dalsej diskusii s tebou.
Odporúčame