Papezom nemusi byt kardinal. Udajne by sa nim mohol stat aj neknaz. No neviem - ale biskup by stacil. Keby sa papezom stal Mons. Bezak, bolo by to dobre aj pre Slovensko aj pre cirkev. Nanestastie som si prakticky isty, ze KBS (Konferencia biskupov Slovenska) by urobila co je v jej silach, aby k tomu nedoslo...


