Po prve: Hovorime o VYKUPOVANI polnohospodarskej pody. Pri vykupovani sa plati. Nas farmar preda podu, cudzinec zaplati a peniaze su na Slovensku. Co sa Ti na tom nezda?
Po druhe: Pises: "hádam si len nemyslíš,že zisk z investícií nám veľkoryso darujú" Nemyslim si to. Ale dan zo zisku zaplatia. Preco si myslis, ze by nam zisk mali "velkoryso darovat"? Mohla by si to vysvetlit? Zaujima ma to.
Po tretie: Nie sme v Afrike.


