Niektori ludia nevedia, kedy odist. Myslim, ze im vlastne ego klaga mozgy. Mohli by odist ako hrdinovia - namiesto toho sa svojich pozicii drzia ako pes jeza. V civilizovanych krajinach sa nakoniec totalne strapnia. V primitivnejsich ich zlyncuju...
Niektori ludia nevedia, kedy odist. Myslim, ze im vlastne ego klaga mozgy. Mohli by odist ako hrdinovia - namiesto toho sa svojich pozicii drzia ako pes jeza. V civilizovanych krajinach sa nakoniec totalne strapnia. V primitivnejsich ich zlyncuju...
Ako Sulik, tak Kollar sa skompromitovali svojimi postojmi k Euru, eurozone a EU. Sluzbu Slovensku by vykonali len vtedy, keby svoju stranu stiahli pod hranicu 5%. Treba ocenit, ze sa svojim sposobom o to snazia.
Oprava: malo to byt 3,9984 mld €, cize vyse 120 mld SKK.
Hoci som cely zivot bol v opozicii proti komunizmu musim uznat, ze tento problem komunisti vedeli lepsie riesit ako my teraz.
Rad by som mal link na tych 1,5 mld cisteho.
Pretoze za roky 2004-2010 sme zarobili cisteho 3 998,4 mld €.
http://www.eu-oplysningen.dk/euo_en/spsv/all /79/
A kde tie peniaze idu? No napriklad sem:
http://www.zzz.sk/?clanok=10203
Nie je ziadna veda uz teraz povedat, ze tato financna inekcia stacit bude. Vidno to na Irsku.
http://www.guardian.co.uk/business/2010/no v/24/ireland-loan-bailout-nationalise-banks
http: //www.bloomberg.com/quote/GIGB9YR:IND
Aj videjko je zabavne:
http://www.youtube.com/watch?v=zpe4T0lXZ cE
Keby Klaus vedel, ake pekne plniace pera sa tam budu pouzivat...
Ale ved energie, ropa, plyn a naklady na zivot stupaju rovnako pre vsetky krajiny, ktore pouzivaju euro - takze to nemoze mat vply na grecke exporty. Pre Grekov by tieto ceny rastli viac ako inde len vtedy, ak by sa vratili k drachme, ktora by rychlo devalvovala. A co sa tyka "kupnej sily domacich", ta pre grecku ekonomiku je menej dolezita, ako inde, pretoze dve najdolezitejsie zlozky greckeho hospodarstva su turizmus a lodna doprava.
Nechapem: preco by mali byt "vyssie naklady na vsetko"?
"Myslím, že je v našich silách vydržať do konca týždňa"
A potom co? Vari si len ucitelia nemyslia, ze vlada pusti do giat. Preco by mala, ved este na strajku usetri nejake evry. Tento strajk je totalne kontraproduktivny. A to ani nehovorim o jeho genitalnom, pardon "genialnom" nacasovani: pred Vianocami, ked vsetci potrebuju navyse peniaze...
Hlavnym zloduchom, tvojho pribehu su podla mna tie "ženy na úrade", ktore si ecidentne neplnili svoje povinnosti.
Hado, co si Ty za Slovaka, ked nebedakas?
Odporúčame