Kde sidlia styri najvacsie a najvplyvnejsie ratingovky?
Nevsimol som si, ze by ho Ustavny sud ziadal o rozhodnutie za 1,5 hodiny. Ak ho o toto poziadal, tak to je skandalozne a suhlasim s Tebou. Ak nepoziadal, tak nezavadzaj. BTW kazdemu, vratane Teba, musi byt zrejme, ze prezident mal rozhodnut uz davno.
Sudcovıa mozu byt na svoje platy hrdı. Otazka je cı my mozeme byt hrdı na nase sudnıctvo?
A co by sı navrhoval potom - premenıt Slovensko na druhe Svajcıarsko, alebo sa (v zdravej hrdostı na svoju rodnu zem) zase prıvınut k tomu slovanskemu dubısku na vychode?
"absolútny rozklad kontrolných a mocenských či policajných orgánov štátu susedov."
Presne tak. A na toto by nemali zabudat ti, ktorych ocaruvaju euroskepticke nezmysly ceskeho prezidenta Klausa.
Velka Britania by sa mala rozhodnut, ci chce byt clenom zjednotenej Europy, alebo to tahat s USA.
Mozes si spomenut na nejaku vojnu, ktora sa dohrala na uzemi EU (pocas existencie EU)?
Aku pravdu povedal?
Zda sa mi chlapci, ze nepoznate historiu. V Europe byvali skoro neprestajne vojny (dufam, ze ste poculi aspon o tej storocnej). A nehovorte, ze to bolo davno - mali sme taku mensiu reprizu pred nedavnom na Balkane. Preco si myslite, ze bez EU by sa to nezopakovalo?
Takze Klaus sa dalej strapnuje. Ze vraj metylalkohol napada mozog...hm...
evita, Tvoje svalnate reci su zrozumitelne. Ale Slovensko ich nepotrebuje. Potrebujeme dobre vztahy so susedmi a dobre vztahy s mensinami.
Ozaj najnespokojnesia? Co povies na takych Baskov alebo Kurdov?
A pokial ide o tu garanciu velmoci, sem-tam by sme si mali spomenut na Mnichov.
"TRIANON platí a garantujú ho Veľmoci" Tak dlho, ako sa im to hodi. Lepsou garanciou uzemnej celistvosti Slovenska by bola spokojna madarska mensina. Tak, ako zarukou celistvosti Svajciarska su spokojni svajciarski Taliani.
Pises: „Nielen že zavrhuješ všetko, čo bolo ako zlé, ani nepripustíš názor, že niečo bolo dobré a dokonca lepšie, než dnes“. Na zaklade coho ma takto krivo obvinujes? Odcituj, alebo s tym prestan.
Pokial ide o ten bod 2. ja som v nom neustrnul, ale nemozem tolerovat nieco tak blatantne falosneho, ako to, ked si napisala: „2- v SR nik nesedí za politické názory, ale ja nepoznám nikoho, kto by za ne sedel ani v starom režime.“ Kvoli takymto lziam mam chut vyjadrit sa drsnejsie a nie kvoli inym nazorom. Pretoze to bola zamerna loz a nie nazor. A nepredstieraj, ze to vsetko bolo v 50 rokoch. V Ceskoslovensku boli politicki vazni az do roku 1989.
Vidim, ze si sa zase vzchopila. Pises: "Lebo ty zavrhuješ úplne všetko..." To kde som povedal, ze zavrhujem vsetko? Vymyslas si a potom sa nad vlastnymi vymyslami rozhorcujes. A mohla by si sa konecne venovat tomu bodu 2.?
Nigel Farage je znamy britsky šašo, ktory sa uz viackrat strapnil.
Tazka rana financnym spekulantom a zralokom. Ako aj vsetkym, co blabocu o rozpade eurozony a konci eura. Halo SaS - ste tam?
Nuz, erika, treba uznat, ze vies, kedy si stratila debatu a ked sa treba vytratit. Bolo by vsak cestnejsie, keby si bola zareagovala na ten svoj otrasny bod 2. a na moju reakciu nan.
Dalej len heslovite, aby ma nezastavil limit:
3. Moj otec padol v SNP. Napriek tomu riaditel strednej skoly v Banskej Bystrici mi zabranil hlasit na medicinu do Bratislavy, pretoze som chodil do kostola. Bolo to v roku 1960.
4. Naozaj chces povedat, ze neexistovala cenzura? V Ceskoslovensku posobilo asi 270 cenzorov. http://spravy.pravda.sk/sk_domace.asp?r=sk_domace& c=A080607_124435_sk_domace_p23
5. Chces povedat, ze na verejnej schodzi si mohla odsudit komunizmus a ziadat napriklad demokraticke volby?
6. Pises: „hranice sú otvorené, ale tiež nie pre každého, presne ako kedysi.“
Presne ako kedysi? To takto klames? Pre koho nie su otvorene? Nesmu vari komunisti vycestovat? Alebo su to ti, co „prehrabavaju kontajneri“? To ma byt ta „vacsina obyvatelov“ pre ktoru sa „nic nezmenilo“?
Odporúčame