Raz pocuvam, ze nase peniaze idu "tucnym greckym penzistom", potom zas "nemeckym a francuzskym bankam". Takze mili euroskeptici, mali by ste sa uz rozhodnut...
Raz pocuvam, ze nase peniaze idu "tucnym greckym penzistom", potom zas "nemeckym a francuzskym bankam". Takze mili euroskeptici, mali by ste sa uz rozhodnut...
Bolo by tiez dobre zvysit aj volebne kvorum. Pri 7% by sa uz do parlamentu nedostali okrem SNS, 99 a inych exotov ani SaS a SDKU.
http://konkol.blog.sme.sk/c/288312/Tri-refo rmy-ktore-by-pomohli.html
Povedal by som, ze to bol klinec do rakvy nadeje na pravicovu vladu. Neviem, ci posledny, ale kazdopadne taky, ze ho uz nevytiahnu.
"...zamestnávateľ chce ženám ukázať, kam patria."
Ale staru Belu! Zamestnavatel chce mat schopnych zamestnancov. Ten, ktory by zamestnaval zamestnancov, aby im ukazal "kam patria", by rychlo skrachoval. Ale samozrejme, lahsie je povedat "som diskriminovana, lebo som zena", ako "nie som velmi schopna".
Feminizmus je ideologia sirena zakomplexovanymi ludmi (muzmi aj zenami) a ma tendenciu skodit prave tym, co su nevinni.
http://konkol.blog.sme.sk/c/219135/Femin izmus-teoria-a-prax.html
"...za 22 rokov som nevidel obhajovať záujmy SR tak, ako to robí Richard Sulík."
Hm, to ako vazne? V skutocnosti malokto tak poskodil zaujmy Slovenska ako SaS vedena Sulikom.
http://konkol.blog.sme.sk/c/282437/SaS-d akujeme-Vam-Ale-uz-stacilo-prosim-prestante.html
Nuz, OK. Ale aj tak plati, ze "v koalicii Smer - KDH, by Smer bol daleko silnejsim partnerom." A nemyslim si, ze Smer si necha skakat po hlave.
Ale ved tych 2000 aut prejavilo Putinovi podporu.
http://www.aktuality.sk/clanok/201773/st ovky-aut-jazdili-na-podporu-putina/
Mohol by si byt konkretnejsi? A kazdopadne, v koalicii Smer - KDH, by Smer bol daleko silnejsim partnerom.
Nie je ďaleko lepšie mať vládu Smer plus KDH, ako Smer plus SNS či dokonca Smer samotný?
V skolskom znamkovani:
Prva varianta jednotka, druha gula ako hrom, tretia dva minus.
Suhlas, adman. A tu je jedna aktivita, ktoru vyvinuli ludia "mimo organizatorov".
http://konkol.blog.sme.sk/c/29025 9/Vyhlasenie-Asociacie-organizacii-spisovatelov-Sl ovenska.html
A ono s takymito hnutiami je to ako s jazdou na bicykli: Ak zastanes, spadnes z neho. Takze sliapme do pedalov.
Cena prechodu na narodne meny by bola mrzaciaca.
http://www.guardian.co.uk/business/2011/sep/06/q uitting-euro-greece-portugal-ubs
A ako by sme svojou devalvovanou korunou splacali svoje dlhy, ktore su eurach?
Od Slotu su to len kecy, este dobre, ze mu veri stale menej Slovakov.
Pre Ragana a pre Gera: Lipsic je politik a on nevysetruje. V skutocnosti ani nesmie do vysetrovania zasahovat. Vysetruju vysetrovatelia.
Preco tak nenavistne, Ragana? A napis, ktory politik sa viac cini v kauze Gorila?
Ja som Dzurindovym dvojnasobnym platom neveri a svoj hlas som mu nedal. Ale skus odpovedat traktoristovi.
Fabo - to co baba chcela, to sa babe snilo.
Takze, Menlo, neutal si sa? Bankrot sa nekona. Predstav si, ze som nenosil dazdnik, ked zaprsalo v Moskve. Zato ty len mechanicky opakujes to co trepu Sulikovci. Ale tak to robia ludia, "nekonecne a nekriticky milujuci" SaS.
Sulik a SaS uz dva roky blabocu o krachu Grecka a furt nic. Viem, ze vas to hrozne sklamalo, ale tak to dopadne, ked bezmyslienkovite opakujete svoje mantry.
Lipsic nie je vysetrovatel a ako politik nesmie vysetrovanie ovplyvnovat. Ide o to, aby ako Minister vnutra vytvaral podmienky, ktore vysetrovanie umoznia. Zatial sa snazi. Ti, co ho tu dopredu odsudzuju, by mali trochu pockat. Inak vytvaraju dojem, ze by ho chceli podrazit, pretoze si sami zelaju, aby sa kauza Gorila nevyriesila.
Odporúčame