Ked nam pred par rokmi Rusi zavreli kohutiky na ropovode, odkial sme dostavali ropu? Od nasich zapadnych kolegov v EU. Bez nich by sme to boli poriadne zlizli.
Ked nam pred par rokmi Rusi zavreli kohutiky na ropovode, odkial sme dostavali ropu? Od nasich zapadnych kolegov v EU. Bez nich by sme to boli poriadne zlizli.
Priznam sa starec, ze neviem o com to tocis.
Zaujimave, ako sa to zase konci pri Madaroch...
Cize, "druhe Svajciarsko". Takze Meciar mal predsa len pravdu...
Cize odporucas zase sa privinut k tomu slovanskemu dubisku na vychode?
Vacsina financnych transakcii sluzi len na obohacovanie malej skupiny spekulantov. Bolo by ozaj spravne, keby za svoje spekulacie platili dan.
Carnogursky este vlani zaujal velmi rozumne stanovisko ohladom vytvorenia velkej koalicie.
http://aktualne.atlas.sk/komentare/jan- carnogursky/slovensko-potrebuje-velku-koaliciu/
Ked KDH odmietlo ist do koalicie so Smerom, podstatne znizilo svoju schopnost prispievat k rieseniu Gorily. Lipsic sa hodne v suvislosti s touto kauzou exponoval. A bol medzi prvymi, kto proti koalicii so Smerom vystupil. Co pozitivne sa da o tom povedat? Alebo si niekto mysli, ze impotentne ziapanie z opozicie nieco vyriesi?
Psst! Vsetko, co uvadzas, bootes, by mohlo byt dalsim dovodom podania na ustavny sud s cielom zrusenia volieb. Staci len, aby clovek mal dost penazi na sudne potahovacky. A, samozrejme, tu bezocivost...
Nuz, ak mu "odstupné vo výške 3 726 eur ako štátnemu zamestnancovi patrí na základe zákona.", tak by okamzite mal dostat pokutu v rovnakej vyske.
Takze vyslovila pravicová koaliciu doveru vlastnej vlade, alebo nie?
Ja som nehovoril, ze radicovej vlada nezaviedla ziadnu pre stat dolezitu zmenu. Povedal som, ze sa skoncila fiaskom. A akym? Takymto: Po 18 mesiacoch doslo k chaotickemu rozpadu pravicovej vladnej koalicie, ktora nebola schopna vyslovit doveru vlastnej vlade.
Nuz, da sa povedat, ze vlada pravice (2010-2012) sa skoncila fiaskom. Nasledujuce volby (2012) sa skoncili pre pravicu fiaskom. Posobenie v opozicii (2012-?) sa zacina pre pravicu fiaskom a cim sa skonci? Nezacina sa to slovo nahodou pismenom " f "?
""bieloruské orgány sa stávajú stále viac izolovanými od demokratickej Európy"."
Ked v USA popravia nejakeho zlocinca, tak sa Amerika tiez "stáva stale viac izolovana od demokratickej Europy"? A ak hej, tak sa o tom aj Thorbjørn Jagland tak zarmutene vyjadruje?
Clanok je skutocne "bulvarny". Este horsie je, ze niektori tu okamzite zacali ventilovat svoju nenavist voci cirkvi. Iste vsak je, ze postoje cirkvi v oblasti sexu su casto zakomplexovane, kontraproduktivne a aj uplne nesprávne:
http://www.postoy.sk/node/2059
Odporúčame