Typicky prispevok komunistu. Zacinas tym, ze ma vyzyvas, aby som zavrel hubu (aby som sa "neozyval") a v poslednych dvoch odstavcoch sa ma snazis urazit (ponukam "nehorazne a sproste priklady").
Bolo by dobre, keby tvoj prispevok citalo co najviac ludi - vyviedlo by ich to z iluzii, ze komunisti sa zmenili.


