Toto vlakno sa zacalo tym, ze si napisal: "Podobne aj vlády jednotlivých štátov a masmédií, "ako by ich jedna mater mala", vyhlasujú, že to je propaganda nacionalistov"
Ked som Ta poziadal o link na taketo vyhlasenia vlad, davas link na vedenie, akehosi dennika, ktore "malo tiež podozrenie, že prípad môže byť vykonštruovaný priaznivcami nacionalistov".
Nuz, nehnevaj sa, Ty toto povazujes za potvrdenie toho, co si napisal?!


