Sulíka som nevolila a nebudem ... a jeho drísty o Radičovej považujem za menej dôležitú správu dňa ako správu o čudnom hospodárení istého rezortu, môžeš to považovať za odvádzanie pozornosti, ale ja tvoju reakciu považujem za absolútnu ignoráciu všetkého, čo ti nepasuje do krámu ... alebo chceš povedať, že ti nič z toho nevadí? tak potom to napíš rovno a nemlž zbytočne diskusiu


