tak mi odpovedz ♥ alebo sa zas niekde zatúlal? :)
ahojkaj ♥
tak mi odpovedz ♥ alebo sa zas niekde zatúlal? :)
ahojkaj ♥
asi ho budeš musieť niekedy zobrať so sebou ... :)
áno??? tak si musím dávať pozor na jazyk ... :))) ♥
nedá mi to, tak ešte ďakujem všetkým ♥, možno to stihnem na posledný deň (15.) a ešte to tu trochu roztočíme :)))) ♥
Zostáva necelých 8 dní ... z hľadiska toho, že život človeka sa môže radikálne zmeniť za jednu jedinú sekundu, je to veľa, z hľadiska toho, že človek chce byť s príjemnými ľuďmi čo najdlhšie, je to málo. Nie je dôvod na srdcervúce lúčenia, ale vzhľadom na to, že sa tu asi pár posledných dní neobjavím, prajem všetkým všetko dobré, nech sa vám darí, nech vás diskusia aj naďalej teší, nech vám priateľstvá a vzájomné hrkútanie vydrží čo najdlhšie ... ♥♥♥
majte sa tu zatiaľ pekne a ešte veľa príspevkov!!!
súdruhovia, mám súdruhovi displusovi prezradiť, že ma detvianski cigáni volajú "šukar čajori"? nevyrúti ho načisto?
drahý abece, ja sa konštruktívnej kritike ani v najmenšom nebránim, iba sa niekedy zvyknem trošku uraziť a pár dní odmietam jesť, ale potom ma to prejde, takže smelo do toho!!!
nezastihla som tu Aranku, takže ju pozdravujem aspoň takto cez Teba ♥
a všetkým pekný večer :)
ja sa možno raz súdruha paripu na niečo opýtam, možno sa ozve ... zistíme tak, či sa niekde nehompáľa a aj drahému kniežaťu sa uľaví :)
tak nech sa súdruh paripa na mňa nehnevá, ale muselo ho poriadne kydnúť, pretože ani smajla nedal a na STV sú teda úžasné ...
ja som sa tam zo zvedavosti pozrela, ale ten súdruh paripa sa zaradil skromne až na samý koniec ... ten jeho príspevok, to má byť ako bodka za diskusiou?
nezabudni si na krk zavesiť kľúčik od bytu a zobrať lístok na obed ... a neobháňaj po chodbe dievčatá cez prestávku, nie že zas donesieš poznámku!
ahoj, Helenka :) vďaka za pozdrav, dúfam, že účes drží a ešte stále sa z neho tešíš, mňa čaká kaderníčka tento týždeň ...
to buď rád, drahý abece, aspoň tie dilemy, čo by za to iní dali, po niektorých ani pes neštekne :(((
V piatok vo Zvolene traja c i g á n i zmlátili nejakého chlapca, je v kritickom stave, ak prežije, ostane vážne postihnutý ... toto nie je rasizmus??? Kde je teraz AI so svojimi vyhláseniami??? Toto vám nevadí, toto chránite???
Odporúčame