V preočkovanych USA majú už pár dní po sebe 100 000 nových prípadov denne, čo je o dosť viac ako vlani o tomto čase, podobne je na tom Izrael. Aj v UK sú už na tom podobne ako počas poslednej vlny v januari. Počty mŕtvych síce nie sú ešte dramatické, ale aj tie deň po dni stúpajú. Kto to rozprával že "vakcina je sloboda " ? Vraj nejaká Zuza z kozieho paláca.


