Matelko nejako otočil. Veď chcel dvíhať DPH aj dane z nehnuteľností. A zrazu hovorí o znižovaní daní a odvodov. Takže to zvýšenie niekde ukryl aby to na oko tak nekričalo. Sulík je ten posledný kto by bránil znižovaniu daní. Ak sa teda o zem predsa len začne hádzať, Matelko klamal a dane skryto zvyšuje. Nech si len skúsi robiť živnostníka. Pako.


