Konečne riešia konkrétne veľké veci za veľa peňazí. Doteraz len buzerovali živnostničkov s obratom 12000 eur za bločky za parkovanie a výsledok týždňovej kontroly bol nález za 20 eur. A živnostníček nemal na konci stratu 50 eur, ale len 30.
Konečne riešia konkrétne veľké veci za veľa peňazí. Doteraz len buzerovali živnostničkov s obratom 12000 eur za bločky za parkovanie a výsledok týždňovej kontroly bol nález za 20 eur. A živnostníček nemal na konci stratu 50 eur, ale len 30.
Denné menu zdraželo zo 4-5 eur na 6-7 teda o 50% a ešte by chceli aj nižšiu DPH ? Jasné že tým čo ľudí platili na ruku zamestnanci odišli a nechcú sa tam vrátiť. Ale za to nemôže DPH. O hodnotu nižšej DPH by mali znížiť ceny, ale o tom nechci ani počuť.
Vysši plat nemotivuje ľudí ísť do rizika že od septembra ho zase prepustia a gastro je každý rok o sezónnych pracovníkoch, hlavne študentoch.
Podľa tej paniky čo z delta mutacie maju, konštatovania že tí čo prekonali inú mutáciu pred deltou nie sú chránení ( Matovič, Fico, Pekle...) a potvrdenej slabej účinnosti vakcin ( uz netvrdia že očkovany sa nenakazí, len že je minimálna šanca že umrie ) tu bude na jeseň riadne peklo. Boja sa národu povedať pravdu do očí že celá EU je vlastne bezradná.
Ako môže na Sputnik čakať 11000 keď guma Lengvarsky ešte včera tvrdil že záujem nie je a vakcínu idú predať resp. darovať ? A to ním očkuju len na 8 miestach. Pfizera ti prídu pichnúť v tejto horúčave aj domov na lazy, hoci sa má skladovať pri -70.
Politika v medicíne v praxi.
Do roka možno bude čistý ale ak potom nepostavia policajta ku potoku v každej osade na 24/7, tak o 13 mesiacov budeme tam kde teraz. Cigánov za rok poriadku nik nenaučí.
Ľudia vyseparuju, zberové spoločnosti odvezú, a potom šup na kamión do Turecka, alebo loďou do Afriky či 200 míľ od brehu rovno do mora. Taká je recyklácia v praxi.
Inak ta úžitková voda v paneláku je dobrý vtip. A čo tak mravce v bytoch ktoré si radi prídu pochutnať na zvyškoch lekváru v pohári či jogurtu na kelimkoch ? Či s každým jedným kelimkom z jogurtu mám bežať výťahom do kontajnera ? Ekológia jak hovado, veď ten výťah žerie elektrinu.
Obec to zohľadňuje v predpise na ďalší rok. Či chceš v paneláku osobitný kontajner pre každý byt ?
Čo som písal ? Už je to tu. Viac mŕtvych ako pozitívnych. A liek Bavlanivimab nakupeny za 13 milionov sa nepoužíva, hoci má dobré výsledky a pomaly expiruje v skladoch.
Ak sa život predlžuje, počet mŕtvych by mal rok od roku klesať.
Akurát že tam stále žiadny náznak zlepšenia.
A nadumrtnost ti nič nehovorí ? Teda nárast počtu úmrtí oproti predchádzajúcim rokom .
Drahý liek Bavlanivimab nakupeny za 13 milionov leži u näs v skladoch ako Sputnik a bol doteraz podaný len 7 pacientom s ťažkym priebehom covidu a vraj úspešne. V septembri expiruje jeho povolenie. Prečo potom nechávajú denne v priemere 7 pacientov umrieť a neordinuju im ho ? Vraj lekári neprejavujú záujem používať ho. Silné to možné? Neposkytnutie liečby je predsa vražda !!!
Drahý liek Bavlanivimab nakupeny za 13 milionov leži v skladoch ako Sputnik a bol doteraz podaný len 7 pacientom s ťažkym priebehom covidu a vraj úspešne. V septembri expiruje jeho povolenie. Prečo potom nechávajú denne v priemere 7 pacientov umrieť a neordinuju im ho ? Vraj lekári neprejavujú záujem používať ho. Silné to možné? Neposkytnutie liečby je predsa samovražda !!!
Rusko má málo zaočkovaných. To nie je chyba vakcíny. A Izrael tiež nezaočkoval deti. Problém majú v školách. Tak rozmýšľajte ak máte čím.
Úrady vinia variant delta. Ja viním úrady.
Eurozóna je jedna vec, Slovensko druhá. Tu je inflácia už niekoľko mesiacov po sebe cez 2%.
Pánko mi chce nahovoriť že obedové menu za ktoré som vlani platil 4 eur a dnes ma vyjde na 5-6 pri minimalne pocitovo horšej kvalite sa mi cena vráti späť na 4 ?
Že zlacnie benzín či elektrina ? Jahody vlani o tomto čase 4-5 eur/kg, teraz okolo 8.
Prečo ťa trápi priemerný vek ? Keď ma niekto nad 60 už si nezaslúži žiť ? Krajniak chce aby šli ľudia do dôchodku 70 roční, lenže to sa musia najskôr dožiť. A kto celý život pracoval ma právo aj užiť si dôchodok. A nie rovno od výrobnej linky do krematória. V Japonsku žijú desiatky tisíc ľudí nad 100 rokov a každého z nich liečia tak akoby mal pred sebou ďalších 100.
Odporúčame