Nemá kto variť a upratovať. Nepomohla ani štátna pomoc, po pandémii chýbajú tisícky zamestnancov
Plačú hlavne tí čo zamestnávali ľudí za minimálnu a platili im na ruku zvyšok bez odvodov. Keď teraz nedostali na ten cash dotácie a boli lakonicky dať zo svojho, zamestnanci sa zdvihli a šli. Samozrejme že do takej práce sa už nevrátia. Vo fabrike majú všetko na páske a nik sa s nimi každý mesiac nehandluje. Poznám podniky z gastro kde ľudia mali normálne zmluvy aj zaplatené odvody, a odtiaľ nik neodišiel. Normálne otvorili a fungujú s rovnakými ľuďmi ako vlani. Aj keď je pravda že po roku ničnerobenia sa ti zamestnanci teraz ťažšie motivujú začať makať. A letná sezóna vždy v gastronómii a hoteloch bola o brigádnikoch - študentoch. Takže je normálne že vždy pred letom hľadajú ľudí. DPH s tým nemá nič. Problém je skôr že všetci začali zdražovať ako o preteky. 7 eur za obyčajnú pizzu s lacnou šunkou, kukuricou a vajcom, kde všetky suroviny dokopy stoja do 1 eur je už prisilná káva.