Pozri si štatistiky a kedy sa čo stalo.
Pozri si štatistiky a kedy sa čo stalo.
Nepriamo to tak splnilo cieľ - menej ludi v obchodoch. Aj keď veľmi som si nevšimol.
A ty si naštuduj že nie je koronavirus ako koronavirusu. Ten názov je odvodený od vzhľadu a nie od vlastnosti. To čo píšeš plati pre bežné rhinovirusy, Sars cov-2 nie je ich príbuzný, jemu najbližši virus SARS nemal problem sa množiť v arabských štátoch počas leta. Alebo mali arabi vtedy málo slnka ?
Vedci už dávno tvrdili že 7 dni je na pracoviskách pridlhý interval.
Každopádne čisla začali stúpať keď to Magorovič zobral do svojich rúk a klesať až po tom, čo po týždni presviedčania vedcami, ktorých zavrel na týždeň na ÚV zrealizovala vlada aspoň polovicu opatrení ktore vedci navrhovali.
Vedci ale tvrdili ze na pracoviskách kde ludia prichádzajú vzájomne do kontaktu, čo ako viem v USS plati najmä v šatniach a sprchách, by to malo byť každé 3 dni aby bola spoľahlivosť blízka 100%-tám.
A u nás pracujú vyše 2 miliony ludi. Takže sa netestujú všetci čo by sa mali.
Ty už si objavil nejaký preukázateľne účinný a ľahko dostupný liek na covid ? Ak áno tak rýchlo sem s ním.
Mesiac cirkusu aby sa nakoniec vymenili Heger s Matelkom ?
Matelko ako minister financií ? Veď je to na smiech.
Ak sa do vlády vráti Sulík ako minister hospodárstva, vtandeme s ministrom financií Matelkom dávam takejto vláde max. mesiac.
Nemenovaná osoba, v nemenovanej nemocnici... škoda, asi nezarobim.
Mame cca 10 000 umrti, x 2000 eur je to 20 milionov. To už je slušná sumička. To sponzoruje kto ? Pavlinka, Suchova, či Soroš ?
Daj kontakt, mám v rodine úmrtie, 2000 eur sa zíde.
Tak preto ten nedostatok čipov v priemysle. Všetky dávajú do vakcín.
Ty si zisti veľkosť molekul CO2 a O2 ktorými sa vrúšku dusíš. Vírus je obalený kvapoôčkami aerosolu, inak hynie.
Toto ti nevadí že to ješ, nosiš oblečené a natieraš sa tym ? :
EO sa používa najmä pri výrobe etylénglykolov, glykoléterov, etanolamínov a rôznych povrchovo aktívnych prípravkov. Využíva sa aj pri výrobe textílii a polyuretánovej peny a tiež aj v nemocniciach pri sterilizácii materiálov, ktoré by vysoká teplota poškodila. Relatívne malé množstvo sa používa na plynnú sterilizáciu potravín a kozmetických prípravkov.
Ty kedy pochopíš ze tí ľudia na iné choroby zomierajú preto, lebo nemocnice su preťažené covid pacientami. Hlavne teda intenzivisticke profesie, ktore nemôže nahradiť gynekológ ani kožny lekár a pod. Takže tí ľudia chýbajú na operačných a a pooperačnych oddeleniach lebo ich stiahli na covid.
Takže sa správaj tak aby si nikoho nenakazil ak nechceš aby umierali.
Nevidíš ako dopadli Poliaci ? Otvorili a všade mali hlavu na hlave. Nik už nič nedodržiaval.
Rúška v prírode kedy a kto nariadil ? Nefabuluj.
Banska Bystrica márne čaká na protihlukovú stenu už vyše 40 rokov.
Nemyslite si že slnko zlikviduje virus namiesto vás. V celej južnej europe rastie tretia vlna. A to tam maju viac slnka ako my.
Naštuduj si to, ale na lekarskych strankach a nie na youtube.
Odporúčame