Ani 5 eur by som nedal za taky "výskum". Keď raz budem sedieť doma a nikoho neočakávam že príde, načo budem nakupovať akoby sme mali hostiť 20 kupačov ?
A tí magori z toho vydedukovali že ludia nemaju peniaze. To je ako s tou muchou, ktora po odtrhnutí poslednej nohy podľa vedcov ohluchla.


