Naštuduj si o nich niečo. Vyhubili cele mesta a dediny. Pochybujem ze všetci čo vtedy pomreli boli hlupáci. Aj teraz doplácajú nevinní na nezodpovednosť svojich kolegov a rodiny.
Dnes je hustota zaludnenia mnohonasobne vyššia s úplnou prevahou mestského obyvateľstva. Takze aj šance na ich vymretie.

