Západní "spojenci" sa na nás vždy keď išlo do tuhého vyprrrdli. Tak ako pri Mníchovskej zrade, tak aj pri vakcinach. Aj zdravotníkov poslali len Rumuni. Dobrí sme im akurát ako lacná pracovná sila, prípadne robiť krovie v Afganistane a Iraku. Tak nech sa niekam strčí aj so svojím smerovaním. To našich ľudí nevylieči.

