To je tá americká demokratická spravodlivosť ? Takže aj keď bol veľkou väčšinou hlasov Trump uznaný za nevinného, aj tak je vinný ! Keby to povedal Putin po oslobodení Navalneho súdom, už by sme tu mali nové kolo sankcií voči Rusku. Ale tie budú tak či tak, aj keď je Navalny riadne odsúdený.

