Koronavírusu stačia tri dni na nakazenie milióna ľudí
Keďže som pracoval aj v oblasti súdneho znalectva, nedá mi nereagovať na konšpirátorov a kotlebovcov ktorí žiadajú jednoduché a jednoznačne odpovede a riešenia na všetko a stále tu opakujú, že nik nezomrel na koronu, ale s koronou a že pitvy nič nedokázali...
Mladý vodič s 1,5 promile vo veľkej rýchlosti havaroval, ťažko sa zranil a zabil spolujazdca a ďalšieho zranil. Vodič tvrdil že príčinou nehody bola zver ktorá skočila pred auto a vodič sa snažil vyhnúť pričom havaroval. Našiel sa vodičov mobil s rozpisanou SMS nech im niekto dá ešte 5 minút kým prídu. Auto mali požičané a nemalo platnú STK a brzdilo nerovnomerne aj s ohľadom na podhustenu jednu pneumatiku. Obhajoba žiadala odpoveď na otázku, či príčinou bol alkohol alebo nie. Teda či umreli na alkohol, alebo s alkoholom.
Bolo treba zohľadniť vplyv:
alkoholu, obsluhu mobilu, stres z meškania, neprimeranú rýchlosť, nátlak toho čo ich čakal, zlý technický stav, počasie, viditeľnosť, zver, ... A teraz umreli na alkohol, alebo s ?